Okunma

Sanatçı Kişiliğine Güvenenlere


09 Eylül 2008 Salı 18:20
Sanatçı Kişiliğine Güvenenlere

Hayal gücünüzü sınırlayan tek etkenin eksik el becerisi olduğunu düşünüyorsanız, şansınızı Mr. Picassohead ile denemenizde fayda var. Flash tabanlı bir web uygulaması ile çeşitli seçenekler arasından istediğiniz uzvu sürükleyip tuvale bırakarak resim oluşturduğunuz Mr. Picassohead, renklendirmeler ve boyut ayarları yapmanıza da olanak tanıyor.

Çalışmanızı sevdiklerinizle paylaşmak ve sanatçı ruhunuzu herkese göstermek için resmi bitirdikten sonra kaydedip e-posta ile paylaşabilirsiniz. İmzanızı eklemeyi unutmayın!

:: Yaptığınız resimleri forumda paylaşın.

Bilgi İçin: Mr. Picassohead
Yazan: Erhan Kahraman
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sanatçı Kişiliğine Güvenenlere konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sanatçı Kişiliğine Güvenenlere ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sanatçı Kişiliğine Güvenenlere ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "