Okunma

Openoffice’in Yeni Versiyonu Yayınlandı


13 Şubat 2010 Cumartesi 15:30
Openoffice’in Yeni Versiyonu Yayınlandı

Microsoft Office için en iyi alternatif olarak gösterilen OpenOffice‘in yeni versiyonu 3.2‘nin bugün itibariyle indirilebilir versiyonu yayınlandı.

Yeni OpenOffice versiyonunda, yazılımın açılış süresi daha da hızlandırılmış ve daha gelişmiş ODF desteği getirtilmiş. Opentype font desteği ile birlikte günümüz formatlarını destekleyen OpenOffice 3.2’nin, OpenOffice‘in 300 milyon kadar indirilme sayısına sahip başarısını daha da ileriye taşıması bekleniyor.

Açık kaynak kodlu olan yazılım, açık kaynak platformunun avantajlarını sonuna kadar kullanıyor. Yeni versiyon olan 3.2, diğer OpenOffice versiyonlarının olduğu gibi ücretsiz olarak yayınlandı.

OpenOffice 3.2 yazılımları, temel Office yazılımlarının hepsini içeriyor. OpenOffice 3.2’yi indirmek için buraya tıklayın.

:: OpenOffice kullanıyor musunuz? Yazılımdan memnun musunuz?

OpenOfficeyazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Openoffice’in Yeni Versiyonu Yayınlandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Openoffice’in Yeni Versiyonu Yayınlandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Openoffice’in Yeni Versiyonu Yayınlandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "