Okunma

OPhone Önümüzdeki Ay Piyasada


11 Ağustos 2009 Salı 07:32
OPhone Önümüzdeki Ay Piyasada

OPhone‘nun içeriği daha çok müşteriye yönelik bir mobil telefon. Bunun anlamı öncelikle Çin marketinde büyük bir satış yapması beklendiği. OPhone Çin Mobil’in ilk 3G akıllı telefonu olacak.

Kaynaklarımıza göre OPhone hazır ve önümüzdeki hafta içersinde tanıtılabilir. Ürünün fiyatının da diğer akıllı telefonların yarısı kadar olacağı söyleniyor. Bakalım Lenovo‘nun ilk akıllı telefonu OPhone ülkemize gelecek mi? Bu konu hakkında henüz bir açıklamaya yer almıyor. Şimdilik bu yeni ürün uzak doğuda satışa çıkacak.

:: Lenovo, akıllı telefon işinde başarılı olabilir mi?




yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" OPhone Önümüzdeki Ay Piyasada konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere OPhone Önümüzdeki Ay Piyasada ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda OPhone Önümüzdeki Ay Piyasada ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "