Okunma

Oyun Platformu Steam Artık Türkçe


22 Kasım 2010 Pazartesi 08:30
Oyun Platformu Steam Artık Türkçe

Dünya çapında milyonlarca oyuncunun biraya gelmesini sağlayan Steam, korsana karşı zafer kazanan tek satış platformu.(Steam Rehberi 1)

Yeni çıkmış oyunları özel kampanyalarla yüzde 50 indirimle satan platform yaptığı anlaşmalar sayesinde popülerliğini daha da artırıyor. (Steam Rehberi 2)

Oyuncuların, bir birleriyle sohbet etmesini ve multiplayer oyunları destekleyen Steam‘den Türk oyuncular tam verim alamıyordu.

 

Türkçe Beta Testine Katılın

 

Türkçe desteği vermeyen platformu, ülkemizin yazılımcıları dilimize çevirdi. Dün yayın hayatına başlayan Beta aşamasıyla birlikte artık Steam Türkçe özelliklere de sahip.

Buradan hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz Türkçe Steam’le ilgili çeviri hatalarını yine aynı adresten geliştiricilerle paylaşabiliyorsunuz.

:: Steam platformunu kullanıyor musunuz? Sizce bu platformun en büyük artısı ve eksisi nelerdir?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Oyun Platformu Steam Artık Türkçe konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun Platformu Steam Artık Türkçe ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun Platformu Steam Artık Türkçe ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "