Okunma

Oyun Konsollarının Röntgen Görüntüleri


05 Mayıs 2009 Salı 17:37
Oyun Konsollarının Röntgen Görüntüleri

Röntgen görüntüleri içersinde PlayStation 3, Nintendo Wii, XBox 360 ve bu konsolların kontrol birimlerini bulacaksınız. Görüntüler oldukça sanatsal. Belki ilerde bu konsept ile ilgili sergi bile açılabilir.


Resmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayın


Resmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayınResmi büyütmek için üzerine tıklayın

:: Röntgen görüntüleri ile ilgili görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Oyun Konsollarının Röntgen Görüntüleri”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Farklı bir çalış***** 🙂

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Röntgen ha 😀
    İyi Düşünülmüş.

" Oyun Konsollarının Röntgen Görüntüleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Oyun Konsollarının Röntgen Görüntüleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Oyun Konsollarının Röntgen Görüntüleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "