Okunma

Palm, TealOS’a Elveda Dedi!


30 Mart 2009 Pazartesi 10:40
Palm, TealOS’a Elveda Dedi!

TealOS işletim sistemi bilindiği gibi TealTalk firması tarafından geliştirilmekte. Firmanın verdiği bilgiye göre Palm, bu ve bunun gibi işletim sistemlerinin dağıtılmasını istemiyor. Yeni bir pazarlama stratejine girişen Palm’ın bu yolda başarılı olup olmayacağını hep beraber göreceğiz. Burada şunu da belirtmek isteriz. TealOS işletim sistemi Palm’in özellikle giriş seviyesi ürünleri hedefliyordu. Hatta Palm’ın basın sözcüsünün bile kullandığı işletim sistemi TealOS. Bu sebepten TealOS’un Palm’e evlada demesi büyük bir kesimi üzeceğe benziyor.

:: TealOS işletim sistemini kullandıysanız yorumlarınız bizimle paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Palm, TealOS’a Elveda Dedi! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Palm, TealOS’a Elveda Dedi! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Palm, TealOS’a Elveda Dedi! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "