Okunma

Panasonic Yatırımlarını 3. Dünya Ülkelerine Kaydırıyor


10 Kasım 2010 Çarşamba 09:53
Panasonic Yatırımlarını 3. Dünya Ülkelerine Kaydırıyor

Bloomberg’in açıkladığı habere göre Panasonic firması önümüzdeki günlerde Brezilya ve Hindistan’a 8.5 milyar yen yatırım yapacak. Bu paranın çoğu bu ülkelerde yapılacak fabrikalar için kullanılacak.

Panasonic firmasının konuşmacısı Yuka Sakamoto Matsushita’nın açıklamalarına göre firma ilk etapta Hindistan’da 2.5 miyar dolara mal olacak beyaz eşya fabrikası açmayı düşünüyor. Brezilya’da da bu tarz yatırımlar yapacak firmanın Sao Paulo kentinde de bir beyaz eşya fabrikası açması bekleniyor.

Bu fabrikaların üretime geçmesi ise 2012 yılında olacak. Panasonic bu fabrikalar ile birlikte üretim sayısını yıllık 50 milyon ünite arttıracak.

:: Bu yatırım hakkında ki görüşlerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panasonic Yatırımlarını 3. Dünya Ülkelerine Kaydırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panasonic Yatırımlarını 3. Dünya Ülkelerine Kaydırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panasonic Yatırımlarını 3. Dünya Ülkelerine Kaydırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "