Okunma

Panasonic, Yeni Kamerası ile Profesyonelleri Çağırıyor


29 Eylül 2010 Çarşamba 17:00
Panasonic, Yeni Kamerası ile Profesyonelleri Çağırıyor

Japon üretici Panasonic için, geçtiğimiz yıl pek de karlı olmadı. 2009 yılında 4.5 milyar dolar zarar eden firma, 2010’un sonuna girdiğimiz şu günlerde, çıkışa geçmek için tüm kozlarını oynuyor. Bu amacın önemli bir parçası da, yeni 3MOS 1080p HD SD600 video kamera.

 

SD600, 7,590,000 efektif piksel, 14.2 megapiksellik görüntü kalitesi, 1080/50p kayıt (Full-HD 1920 x 1080, 50 progresif kayıt), 12 X’e kadar optik yakınlaştırma, Crystal Engine PRO görüntü işlemcisi ve SDXC, SDHC ve SD hafıza kayıt imkanı gibi beceriler sunuyor. Yetenekli cihazın fiyatıysa, pek kolay ulaşılır cinsten değil: Tüm vergiler dahil 2000 TL. Yani, bu tür eylemlere hobi gözüyle bakan kullanıcılara uygun sayılmaz.

:: Video kamera tercihiniz hangi marka yönünde?
yazarBarış Terun

Geçmişte pek çok bilişim ve otomobil dergisinde çalışan Barış, Psikoloji Yüksek Lisansı'nı bitirdikten sonra tüm mesaisini, büyük bir zevkle ShiftDelete.Net'e ayırıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panasonic, Yeni Kamerası ile Profesyonelleri Çağırıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panasonic, Yeni Kamerası ile Profesyonelleri Çağırıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panasonic, Yeni Kamerası ile Profesyonelleri Çağırıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "