Okunma

Panda Yeni Sürümünü Duyurdu


19 Temmuz 2011 Salı 18:04
Panda Yeni Sürümünü Duyurdu

Panda Security bugün yaptığı açıklamayla, yeni Cloud Office Protection ürünlerini tüketicilere sundu. Bu yeni ürünlerdeki özellikler  sayesinde IT yöneticileri Panda Cloud Office Protection ile korunan kullanıcılara uzaktan rahatla erişebilecek.

Geçtiğimiz aylarda PC Magazine Rusya tarafından 5 yıldız alan Panda Cloud Office Protection, web konsolu sayesinde her an her yerden yönetilebilen bulut tabanlı bir endpoint güvenlik servisidir.

Neler Sunuyor?

Panda Cloud Office Protection’ın bir bulut servisi olduğunu ve antivirüs sunucularına olan ihtiyacı ortadan kaldırdığını vurgulayan, Avtürk Ürün Müdürü Okan Horasan, bu çözümün konsolda bulunan dağıtım aracı ile ya da içinde özel yükleme dosyasının linki bulunan basit bir e-posta yardımı ile kurulabileceğini; koruma ayarları için grup politikaları, bütün zararlı türlerinin ve ağ tehditlerinin birleşik olarak izlenebileceği raporlar, merkezi ve birleşik bir karantina sunabildiğini söyledi.

Yeni versiyon Panda Security’nin yine yeni duyurduğu Panda Cloud Partner Center ile tamamen entegre olarak çalışmaktadır. Bu konsol sayesinde servis sağlayıcılar ve kanal ortakları tek bir konsol üzerinden müşterilerinin güvenliğini ve demodan alıma, alımdan yenilemeye kadar tüm döngülerini takip edebilirler. Bu avantajların yanı sıra; Avtürk Ürün Müdürü Okan Horasan, görüntüleme özellikleri sayesinde kanal ortakları korunmayan kullanıcıları, sunucuları ve iş istasyonlarını tanımlayarak, kendilerine yeni satış fırsatları yaratıp ek gelir sağlayabileceklerini de belirtti.

Yeni versiyona Avtürk ve kanal ortakları aracılığıyla ulaşılabilir. Panda Cloud Office Protection çözümünü zaten kullanan kullanıcılar ise ücretsiz ve otomatik olarak güncel sürüme ulaşabileceklerdir.

:: Programın yeni özelliklerini beğendiniz mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Panda Yeni Sürümünü Duyurdu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Panda Yeni Sürümünü Duyurdu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Panda Yeni Sürümünü Duyurdu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "