Okunma

Para Transferleri Cebe Taşındı


09 Aralık 2008 Salı 13:28
Para Transferleri Cebe Taşındı

Dünya çapında çalışan para transfer acentesi Western Union ve Vodafone, cep telefonundan para transferini çok daha kolay hale getirecek bir servis sunmaya hazırlanıyor. Şimdilik sadece Vodafone‘un %40 hissesine sahip olduğu Kenyalı operatör Safaricom abonelerine tanınan mobil transfer hakkı, Kenya’dan İngiltere’ye para aktarımını mümkün kılıyor. Vodafone Uluslararası Mobil Ödemeler Şefi Nick Hughes tarafından yoğun talep gördüğü belirtilen mobil para aktarımında bakalım tüm dünya ülkelerini kapsayan bir hizmet ne zaman sunulacak.

:: Mobil para transferine güvenir misiniz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Para Transferleri Cebe Taşındı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Para Transferleri Cebe Taşındı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Para Transferleri Cebe Taşındı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "