Okunma

PayPal’u Bıraktı, Facebook’a Geçti


10 Haziran 2014 Salı 14:00
PayPal’u Bıraktı, Facebook’a Geçti

Mark Zuckerberg’in kurduğu çekirdek ekip her geçen gün daha da güçleniyor. Facebook’un beyin timine katılacağı açıklanan son isim de David Marcus oldu. Halen PayPal‘da yöneticilik görevini sürdüren Marcus, LinkedIn ve Facebook üzerinden yaptığı duyuruda PayPal‘dan ayrıldığını belirterek, Facebook ekibine katılacağını açıkladı.

Messenger’ın başına geçecek

Marcus’un çalışacağı masa da çoktan belli oldu: Eski PayPal Başkanı, Facebook’ta Messenger başta olmak üzere Mesajlaşma Ürünleri bölümünü yönetecek. eBay tarafından sahip olunan PayPal’a geçmeden önce 2011’de kendi girişimi olan Zong‘u yöneten Marcus, son iki yıl boyunca online ödeme sisteminin başındaydı.

Son dönemde satın aldığı Oculus Rift, WhatsApp ve Instagram ile sosyal ağının kilit süreçlerinin başına işin uzmanlarını getiren Mark Zuckerberg, Facebook’u yeni iş kollarında da güçlü bir oyuncu haline getirme konusundaki iddiasını David Marcus ile tekrar gösterdi.

:: Konuyla ilgili siz neler düşünüyorsunuz?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" PayPal’u Bıraktı, Facebook’a Geçti konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PayPal’u Bıraktı, Facebook’a Geçti ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PayPal’u Bıraktı, Facebook’a Geçti ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "