Okunma

Pazarlamanın İyisi İnternetten Olur


19 Eylül 2009 Cumartesi 21:00
Pazarlamanın İyisi İnternetten Olur

İngiltere de kadın haklarını savunan sosyal bir kuruluş Fawcett Society‘nin araştırması ilginç sonuçlar ortaya çıkardı. İngiltere’deki üç yüzden fazla sayıdaki striptiz kulübü pazarlama taktiklerini değiştirerek internete yöneldi. Bunun başlıca sebebi internetin büyük kitlelere hızlı bir şekilde erişebilmesi ve şirket organizasyonlarının form değiştirmesi.

Eskiden şirketler uzak yerden gelen müşterilerini hoş tutmak için yemeğe çıkartır veya bölgenin tarihsel zenginliklerini gösterirdi. Fawcett Society‘nin İngiltere’deki araştırmasına göre şirketlerin bu tutumu oldukça fazla değişmiş. Artık şirketler iş organizasyonu için striptiz kulüplerini tercih ediyorlar.

Bunun için striptiz kulüpleri kendi web sitelerini oluşturarak sundukları imkanları müşterilerine göstermeye çalışıyorlar. İngiltere’deki striptiz kulüplerinin yüzde 41‘i internet üzerinden doğrudan şirketleri hedefliyorlar. Bu konuda oldukça başarılı olan kulüpler şimdilik artan gelirlerden memnun.

:: Konu ile ilgili düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Pazarlamanın İyisi İnternetten Olur”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bikaç adresini verseydiniz bari :))

" Pazarlamanın İyisi İnternetten Olur konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pazarlamanın İyisi İnternetten Olur ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pazarlamanın İyisi İnternetten Olur ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "