Okunma

Pepee galasında BKM Express ile bağış gecesi


16 Ocak 2017 Pazartesi 11:44
Pepee galasında BKM Express ile bağış gecesi

BKM Express, 14 Ocak’ta gerçekleşen Pepee Birlik Zamanı filminin galasında bağış sponsoru olarak yer aldı. Çeşitli STK‘ların sunmuş olduğu destek sayesinde, dezavantajlı gruplardan 1.500 çocuğun da katıldığı galada konuklar, BKM Express ile sivil toplum kuruluşlarına istediği miktarda bağış yaptı.

BKM Ekxpress ile bağış gecesi

1,2 milyon üye ve 15 bin üye iş yeri ile hizmet veren BKM Express, kullanıcılara web ve mobil alışverişlerinde hızlı ödeme imkanı sunuyor. Aynı zamanda sunduğu altyapıyla sivil toplum ile sivil toplum kuruluşları arasında bir köprü vazifesi görüyor.

BKM Express‘in bağış sponsoru olarak katıldığı, Türkiye‘nin milli çizgi film kahramanı Pepee’nin 20 Ocak‘ta gösterime girecek filmi öncesinde düzenlenen galada, başta çocuklar olmak üzere iş, sanat ve cemiyet hayatından 4.000 kişiyi bir araya getirdi. 

17-01/16/bkm_express-sdn.jpg

BKM Dijital Çözümler Grubu Genel Müdür Yardımcısı Serkan Yazıcıoğlu konuyla ilgili şöyle konuştu: “2012 yılında hayata geçen BKM Express, dört yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’nin en yaygın ve en fazla kullanıcıya sahip dijital cüzdanı haline geldi. BKM Express’i ücretsiz, hızlı, kolay ve güvenilir bir dijital ödeme aracı olarak kullanıma aldığımız ilk günden bu yana e-bağış kavramına yönelik de çalışmalar yapıyoruz.”

“BKM Express, sunduğu altyapıyla sivil toplum ile sivil toplum kuruluşları arasında bir köprü vazifesi görerek, bağış süreçlerini hızlandırıyor. QR kod teknolojisini kullanarak vakıflara bağış yapılması ise 2015’te başlattığımız uygulamalardan biri oldu. Bu uygulamayla bağış yapılacak sivil toplum kuruluşuna bir QR kodu atanıyor. Bağış yapmak isteyenler de BKM Express uygulamasına girerek “QR ile Öde” seçeneğiyle okuttuktan sonra “Onayla” butonuna basıp bağış işleminizi tamamlıyor. BKM Express olarak Pepee Birlik Zamanı Galası’nın bağış sponsoru olmaktan ve bu vesileyle Sivil Toplum Kuruluşları’na destek olmaktan dolayı çok mutluyuz.”
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Pepee galasında BKM Express ile bağış gecesi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Iyyyyy midem bulandı görünce .

" Pepee galasında BKM Express ile bağış gecesi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Pepee galasında BKM Express ile bağış gecesi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Pepee galasında BKM Express ile bağış gecesi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "