Okunma

Hepsi Bir Yerde Grafik Paketi


11 Şubat 2009 Çarşamba 17:04
Hepsi Bir Yerde Grafik Paketi

Ana amacı ekran görüntüsü yakalamak olarak görünen PicPick Tools rakiplerine oranla çok daha fazla işleve sahip ücretsiz bir yazılım. Aynı zamanda ekran görüntülerini otomatik olarak alabileceğiniz bu yazılım, aldığınız bu ekran görüntüleri üzerinde çeşitli grafiksel işlemleri de halletmenizi sağlıyor. İsterseniz bilgisayarınızda bulunan herhangi bir resim üzerinde de bu yazılım ile düzenlemeler yapabilirsiniz.

Özelliklerini İnceleyin

İnternet sayfalarının sadece görünen kısmını değil de tamamını kaydedebileceğiniz PicPick Tools’da Paint ile yaptığınız tüm işlemleri yapabiliyorsunuz. Bunlara ek olarak resimleriniz için saydamlık, keskinlik ve zıtlık gibi değerleri isteğinize göre belirleyebilirsiniz. Resim kenarlarınıza cetvel ve açı ölçer gibi araçları ekleyebilir; renk seçici ile renk kodlarını görebilir ve paletinize ekleyebilirsiniz.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (1,1 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Wiziple.NET
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Hepsi Bir Yerde Grafik Paketi”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    picpick yükledim klavyemin bazı fonksiyonları çalışmıyo. yardım?

" Hepsi Bir Yerde Grafik Paketi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Hepsi Bir Yerde Grafik Paketi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Hepsi Bir Yerde Grafik Paketi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "