Okunma

Playboy’un Tüm Sayıları Bu Kutuda


29 Kasım 2010 Pazartesi 06:52
Playboy’un Tüm Sayıları Bu Kutuda

Çok fazla değil birkaç hafta önce National Geographic dergisinden oldukça ilginç bir haber gelmişti. Amerika ajanslarının  geçtiği habere göre National Geographic dergisi şimdiye kadar çıkardığı basılı yayınlarını 160 GB’lık bir harici sabit disk  içersinde kullanıcılarına sundu. National Geographic tüm basılı yayınlarını 60 GB’a sığdırmış durumda. 199.95 Amerikan dolarından satılan ürün 160 GB kapasiteye sahip.

Playboy dergiside bundan ilham almış olmalı, 1953 yılından günümüze kadar olan tüm basılı yayınlarını bir harici disk ile kullanıcıların beğenisine sunmaya çalışıyor. Öncelikle Amerika’da satışa sunulacak ürün fiyatının 300 Dolar olması   bekleniyor. 250 GB kapasiteye sahip harici disklerin ne kadarının boş olacağı konusunda ise henüz bir bilgi yok.

:: Türkiye’de hangi dergiyi bu şekilde almak istersiniz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Playboy’un Tüm Sayıları Bu Kutuda konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Playboy’un Tüm Sayıları Bu Kutuda ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Playboy’un Tüm Sayıları Bu Kutuda ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "