PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu


02 Haziran 2020 Salı 11:05
PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu

Yakın zaman önce Twitter üzerinden bildirildiği kadarıyla PUBG Mobile Gizemli Orman Modu, haziran ayı itibarıyla oyunculara sunulacağı söylenmişti. Peki, nedir bu Gizemli Orman Modu? Oyuncuların yeni mod ile birlikte yeşil temasına hakim bir oyun deneyimine kavuştuğu görülüyor. İşte detaylar:

PUBG Mobile Gizemli Orman Modu geliyor

Geçenlerde gelen güncelleme ile adını güncelleyen ve oyuncuların ağrı kesici ya da enerji içeceği gibi oyun içinde kritik eşyaları alabileceği yeni otomatlar oyuna eklenmişti. Mobil oyun şimdi ise oyunseverlerin heyecanını taze tutmak adına yeni bir modu duyurmuştu.

Gizemli Orman Modu olarak duyurulan bu yeni mod için adından da anlaşılacağı üzere bir orman teması üzerinde şekilleniyor. Oyun modu ile ilgili gizemli birkaç cümle ile paylaşım yapan ekip, bir paylaşımda,” Ormanda nereye bakacağınızı biliyorsunuz. Gizemli Orman haziranda başlıyor!” yazıyor. 


Biraz önce de belirttiğimiz gibi birkaç paylaşım yapılan PUBG Mobile Twitter hesabındaki paylaşımların birinde, sıcak hava balonunun yer aldığını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki yeni modla birlikte oyuncular sıcak hava balonları kullanabilecek. Bu sayede de gökyüzüne yükselip ormanın sırları tepeden keşfedilebilecek.

Söz konusu güncelleme ile gelecek bazı yeniliklerden bahsedelim. Yeni mod ile birlikte oyuncular Sankok haritasında mistik güçler bulunduran totemler ve meyveleri bulabilecek. Bu sayede totemlerde yer alan; güç strateji ve koruma gibi özelliklere kavuşacak. Strateji totemi tahmin edebileceğiniz gibi gibi enerjiyi yeniliyorken, güç totemi kaskları ve yelekleri onarmayı sağlıyor. Koruma totemi ise can barını yükseltiyor.

Elbette bununla sınırlı kalmıyor yeni mod. Buna ek olarak yerden toplayabileceğiniz meyveler ile de canınızı destekleyebilirsiniz. Güncellemeyle birlikte gelen en eğleneceli detaylardan birisi de şüphesiz sıcak hava balonu! Haritanın farklı yerlerinde belirecek bu sıcak hava balonlarına binebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Özelleştirilebilir silahları kazandıktan sonra ise kendi silahlarınızın tasarımını, rengini ve dokusunu değiştirerek kişiselleştirebiliyorsunuz. Oyunun yeni güncellemesi yavaş yavaş kullanıcılara ulaşmaya başladı.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

10 yorum - “PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu”

 1. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Puta tapma modu deseydiniz daha iyiydi sırf bu yüzden uyuz oldum sildim ne kadar gereksiz bir mod

 2. Teknoloji Dostu dedi ki:

  10 maçın 8 inde kesin hile geliyor

 3. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Tapinmak nedir biz budist miyiz???

 4. Anonim dedi ki:

  Oyunda beni bi kaç defa hileci ile eşleştirdi oyun. o günden sonra hiç bir modda oyun eşleşmesi yapmıyor. sadece çoklu klasikte hep hilecilerle eşleştiriyor. İyice saçmaladılar, bir iki yıla kalmaz biter artık bu oyun

 5. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Hile kalksın öyle mod yapsınlar adamlar harbi beyinsiz sonrada üç fiyatları 10 dolar

 6. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Keşke hileyi kaldırma büyüsü olsa 😀

 7. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Beyinsizler, hile kalksa oyun güzel ztn

 8. Anonim dedi ki:

  pubg mobildeki modların bazıları pubg mobil lite ta yok eger pubg mobildeki modlar pubg mobil lite ye gelirse daha iyi olur

 9. Teknoloji Dostu dedi ki:

  Ya mod istemiyoruz pubg mobile hile kalksa tamam yeter bize.

 10. Teknoloji Dostu dedi ki:

  İlk önce Şu gizemli hile modu kaldırın tamam Bir sur para yatırdım bu hileler yüzünden oynamıyorum böyle adeletsizlik görmedim

" PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme Açamadığı oyun yok! Monster Tulpar T7 V21.2.1 inceleme
 2. 2 iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog! iPhone SE 2020 pil ömrünü test ettik! Vlog!
 3. 3 Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım? Yazılıma hangi bilgisayarla başlayalım?
 4. 4 Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT Doğan Kabak ile iPhone 11 Pro Max UKT
 5. 5 Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT! Doğan Kabak ile BMW 5 serisi UKT!
 6. 6 iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son! iPhone parolasını unutursanız ne olur? - Kötü son!
 7. 7 Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma Xiaomi Mi Band 5 kutu açılışı! İlk karşılaşma
 8. 8 Isırılmış elma logosu nereden çıktı? Isırılmış elma logosu nereden çıktı?
 9. 9 Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor! Apple Okula Dönüş kampanyası ile AirPods hediye ediyor!
 10. 10 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar 30 tonluk bilgisayar olur mu? Dünden bugüne bilgisayarlar