PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu


02 Haziran 2020 Salı 11:05
PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu

Yakın zaman önce Twitter üzerinden bildirildiği kadarıyla PUBG Mobile Gizemli Orman Modu, haziran ayı itibarıyla oyunculara sunulacağı söylenmişti. Peki, nedir bu Gizemli Orman Modu? Oyuncuların yeni mod ile birlikte yeşil temasına hakim bir oyun deneyimine kavuştuğu görülüyor. İşte detaylar:

PUBG Mobile Gizemli Orman Modu geliyor

Geçenlerde gelen güncelleme ile adını güncelleyen ve oyuncuların ağrı kesici ya da enerji içeceği gibi oyun içinde kritik eşyaları alabileceği yeni otomatlar oyuna eklenmişti. Mobil oyun şimdi ise oyunseverlerin heyecanını taze tutmak adına yeni bir modu duyurmuştu.

Gizemli Orman Modu olarak duyurulan bu yeni mod için adından da anlaşılacağı üzere bir orman teması üzerinde şekilleniyor. Oyun modu ile ilgili gizemli birkaç cümle ile paylaşım yapan ekip, bir paylaşımda,” Ormanda nereye bakacağınızı biliyorsunuz. Gizemli Orman haziranda başlıyor!” yazıyor. 


Biraz önce de belirttiğimiz gibi birkaç paylaşım yapılan PUBG Mobile Twitter hesabındaki paylaşımların birinde, sıcak hava balonunun yer aldığını görüyoruz. Bu da demek oluyor ki yeni modla birlikte oyuncular sıcak hava balonları kullanabilecek. Bu sayede de gökyüzüne yükselip ormanın sırları tepeden keşfedilebilecek.

Söz konusu güncelleme ile gelecek bazı yeniliklerden bahsedelim. Yeni mod ile birlikte oyuncular Sankok haritasında mistik güçler bulunduran totemler ve meyveleri bulabilecek. Bu sayede totemlerde yer alan; güç strateji ve koruma gibi özelliklere kavuşacak. Strateji totemi tahmin edebileceğiniz gibi gibi enerjiyi yeniliyorken, güç totemi kaskları ve yelekleri onarmayı sağlıyor. Koruma totemi ise can barını yükseltiyor.

Elbette bununla sınırlı kalmıyor yeni mod. Buna ek olarak yerden toplayabileceğiniz meyveler ile de canınızı destekleyebilirsiniz. Güncellemeyle birlikte gelen en eğleneceli detaylardan birisi de şüphesiz sıcak hava balonu! Haritanın farklı yerlerinde belirecek bu sıcak hava balonlarına binebilir ve kontrol edebilirsiniz.

Özelleştirilebilir silahları kazandıktan sonra ise kendi silahlarınızın tasarımını, rengini ve dokusunu değiştirerek kişiselleştirebiliyorsunuz. Oyunun yeni güncellemesi yavaş yavaş kullanıcılara ulaşmaya başladı.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
10 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

İlk önce Şu gizemli hile modu kaldırın tamam Bir sur para yatırdım bu hileler yüzünden oynamıyorum böyle adeletsizlik görmedim

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Ya mod istemiyoruz pubg mobile hile kalksa tamam yeter bize.

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

pubg mobildeki modların bazıları pubg mobil lite ta yok eger pubg mobildeki modlar pubg mobil lite ye gelirse daha iyi olur

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Beyinsizler, hile kalksa oyun güzel ztn

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Keşke hileyi kaldırma büyüsü olsa 😀

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Hile kalksın öyle mod yapsınlar adamlar harbi beyinsiz sonrada üç fiyatları 10 dolar

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Oyunda beni bi kaç defa hileci ile eşleştirdi oyun. o günden sonra hiç bir modda oyun eşleşmesi yapmıyor. sadece çoklu klasikte hep hilecilerle eşleştiriyor. İyice saçmaladılar, bir iki yıla kalmaz biter artık bu oyun

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Tapinmak nedir biz budist miyiz???

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

10 maçın 8 inde kesin hile geliyor

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Puta tapma modu deseydiniz daha iyiydi sırf bu yüzden uyuz oldum sildim ne kadar gereksiz bir mod

" PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda PUBG Mobile için gelen Gizemli Orman Modu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  2. 2 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  3. 3 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  4. 4 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  5. 5 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  6. 6 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  7. 7 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  8. 8 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  9. 9 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti