Ünlü oyunun sızıntıları sahte çıktı!


12.05.2017 10:30:00
Ünlü oyunun sızıntıları sahte çıktı!

Rockstar Games‘in 2016 senesinin sonlarında doğru duyurduğu Red Dead Redemption 2 hakkında henüz detaylı bilgi yok ancak eğer bir ertelenme söz konusu olmaz ise oyunun 2017 senesinin sonbahar döneminde Sony PlayStation 4 ve Microsoft Xbox One için piyasadaki yerini alması bekleniyor.

Birkaç gün önce ise Red Dead Redemption 2‘den sızdırıldığı iddia edilen bir görsel aslında PC için geliştirilen Wild West Online adlı oyuna ait.

Wild West Online ise Crysis ve League of Legends gibi oyunların yapımında çalışmış olan ekibi bünyesinde barındıran 612 Games tarafından geliştirilen bir PvP MMO oyunu.

İşte Red Dead Redemption 2 sızıntısı sanılan o görsel!

17-05/12/7ee8c387-beeb-43b8-905a-bcd3103ab343.jpg

Oyun aslında E3 2017 etkinliğinde tanıtılacakmış fakat bu sızıntının ardından oyunla ilgili bu kısa bilgiler ve ekran görüntüleri yayınlandı.

Geliştirici ekip, şu an Kickstarter üzerinden başlangıç olarak 250.000$ toplamayı hedefliyor. Eğer bu rakam daha üst düzeye çıkarsa, oyun o kadar detaylı ve yeni içeriklerle dolu bir yapım olacak.

Wild West Online ise 2017 sonbaharında sadece PC için piyasadaki yerini alacak.

17-05/12/e4c66841-7054-4292-b3e3-5ea1fe90bda1.jpg

Bu yaşanılanlar, bir yandan da Wild West Online‘ın, Red Dead Redemption 2 üzerinden pazarlama taktiği olarak da düşünülüyor.

Red Dead Redemption 2 ve Wild West Online‘ın yanı sıra söylentilere göre Western temalı olacak olan Far Cry 5, reboot yapım Gun ve Crytek‘in Hunt adlı free to play oyunu ile oyun dünyasının yakında vahşi batı temasına doyması bekleniyor. 

:: Wild West Online hakkında düşünceleriniz nelerdir? Sizce PC’de Red Dead Redemption’ı aratmayacak mı?


 • yazarTayfun Kumaş

  Yaptığı modlar ve Türkçe yamalar ile sektörde adını duyuran Tayfun'un yeni durağı ShiftDelete.Net oldu. Tayfun, damarlarına kadar Grand Theft Auto serisini hisseder ve bilim, teknoloji ve oyuna bayılır.
  Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

  “Ünlü oyunun sızıntıları sahte çıktı!” üzerine 7 yorum

  1. SDN Okuru dedi ki:

   Şu oyun dünyası o kadar sahtekarki. Hani farcry primal sondu. Hani farcry primalden başka farcry çıkmayacaktı ?

  2. SDN Okuru dedi ki:

   Sahte değil başka bir oyunun görseli bu westworld diye millet rdr zannetti sadece rdr önümüzdeki sene çıkacak hatta far cry 5 ile aynı gün çıkacakmış far cry 5 te vahşi batıda geçecekmiş rockstar bitti diyen arkadaş neyin kafasını yaşıyor anlamadım ufak bi çocuk sanırım o gta 5 dediğiniz oyun rockstara ait hala listelerde birinci satılmada rockstar bitmesi imkansız gta 6yı hazırlamaya başladılar sistem gereksinimleri yabancı sitelerde geziyor gamesatabase te fln max payne bitti çünkü gerek Yok konu diye bişi kalmadı o maç payne 1 2 deki hava 3 te yoktu zaten siz daha yoktunuz belkide biz onları oynarken

  3. SDN Okuru dedi ki:

   Gerçekten rockstar bitti

  4. SDN Okuru dedi ki:

   Neye dayanarak red dead redemption oyununu biterecek diyorsun ki? Adamlar gümbür gümbür yeni oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor, sen ise bitirmekten söz ***** güleceğim yoktu

  5. SDN Okuru dedi ki:

   Far cry5 western çok iyi olur.

  6. SDN Okuru dedi ki:

   Bence rockstar kendi şirketini bitirecek. Max payne serisini bitirdi. Red dead redemption serisi bile bitiyor. Sadece GTA serisi ile devam edecek.

  7. SDN Okuru dedi ki:

   Çıkar çıkmaz alıcam. Tam benlik. Çok zevkli bir oyun olacağından şüphe yok

  Yorum yazın

  Geri bildirim