Okunma

Renkli Lazerde Hepsi Bir Arada Çözümü


08 Nisan 2009 Çarşamba 10:13
Renkli Lazerde Hepsi Bir Arada Çözümü

Xerox, küçük ve orta ölçekli ofislerin birçok ihtiyacını tek elden karşılayan, uygun maliyetli yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Xerox’un çok fonksiyonlu yeni ürünü Xerox Phaser 6128MFP, ofislerde giderek artan renkli doküman ihtiyacına hesaplı ve hızlı bir seçenek oluşturuyor. Xerox Phaser 6128MFP, Xerox’un daha az atık bırakan, düşük bir enerji ile çalışan, çevreci kimyasal toner teknolojisi kullanıyor.

Yazıcı, fotokopi, tarayıcı, faks ve e-posta özelliklerine sahip Xerox Phaser 6128MFP, dakikada 12 A4 sayfa renkli ve 16 A4 sayfa siyah-beyaz baskı alabiliyor. Tek geçişte tüm renkleri basabilen bir teknolojiye sahip olan Xerox Phaser 6128MFP, ilk sayfa çıkışı renklide 17, siyah-beyaz baskıda 14 saniye. Xerox Phaser 6128MFP, 400 MHz hızlı işlemcisi ve 384 MB hafızası ile 600 dpi baskı çözünürlüğünde çıkış almayı sağlıyor. Çift taraflı baskı özelliği olan Xerox Phaser 6128MFP’nin standart kağıt kapasitesi 251 sayfa iken, aylık baskı hacmi 40.000 sayfaya ulaşıyor. Xerox Phaser 6128MFP, “Run Black” özelliği sayesinde renkli tonerler bittiğinde, baskıya siyah beyaz devam ediyor.

Çok sessiz çalışan ve az yer kaplayan Xerox Phaser 6128MFP, kağıt dokümanları dijital dosyalara dönüştürerek bilgileri düzenliyor, saklıyor ve istendiğinde paylaşılmasını sağlıyor. Xerox Phaser 6128MFP’nin, taranan dokümanları çok sayıda e-posta adresine göndermek için “Scan to e-mail”, taranan belgeleri doğrudan taşınabilir bir belleğe kaydetmek için “Scan to USB” gibi özellikleri de bulunuyor. Xerox Phaser 6128MFP ile kağıt dokümanlar, bağlı bilgisayara veya ağ üzerindeki herhangi bir bilgisayara “PDF”, “JPEG”, “TIFF” gibi farklı dosya formatlarına kaydedilebiliyor.

Normal faks özelliğinin yanı sıra Xerox Phaser 6128MFP ile kullanıcılar, masalarından kalkmadan bilgisayar üzerinden faks gönderebiliyor. Xerox Phaser 6128MFP ile baskı alırken, aynı anda faks da gönderilebiliyor. Xerox Phaser 6128MFP’nin, “Güvenli Faks Alıcı” özelliği, kullanıcının kendi şifresini girene kadar faksları hafızasında tutmasını sağlıyor. 

Xerox Phaser 6128MFP, “Kimlik Kartı Kopyalama” özelliği ile kimlik kartı, sürücü ehliyeti gibi belgelerin tek bir seferde önlü arkalı fotokopisini alabiliyor. Hem PC hem de Macintosh ortamında çalışabilen Xerox Phaser 6128MFP, USB 2.0 ve Ethernet bağlantısını destekliyor. Xerox Phaser 6128MFP, 665 Dolar + KDV’den başlayan fiyat ve 2 yıl Xerox garantisi ile kullanıcılara sunuluyor.

:: Ürün hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Renkli Lazerde Hepsi Bir Arada Çözümü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Renkli Lazerde Hepsi Bir Arada Çözümü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Renkli Lazerde Hepsi Bir Arada Çözümü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "