Okunma

Resident Evil 5: Bilmeniz Gerekenler


12 Şubat 2009 Perşembe 07:52
Resident Evil 5: Bilmeniz Gerekenler

Serinin hayranlarının yakından tanıdığı Chris Redfield ve Sheva adlı yeni bir karakterin olacağını bilmek yetmez; Resident Evil 5 hakkında çok daha fazla detay gün yüzüne çıktı.

Tıpkı Resident Evil 4 gibi, seriye radikal değişiklikler getirecek olan RE5, kooperatif oynanış moduyla hem Chris, hem de Sheva’yı sürekli aktif halde tutacak


:: Anca beraber kanca beraber ::

Chris Redfield Yine İş Başında

Bioterörizmle savaşmak için Afrika yollarına düşen Chris, kavurucu sıcak ve gün ışığı altında yine maceraya atılacak. Çok daha hızlı ve zeki düşmanlar ise, Chris ve ortağı Sheva’ya Afrika’yı dar edecek.


:: Arayüz hayli sade ve kullanışlı görünüyor ::

Bıçak, makineli tüfek, keskin nişancı tüfeği ve tabanca gibi silahların yine oyunculara eşlik edeği Resident Evil 5’te, Devil May Cry ve Lost Planet gibi oyunlarda kullanılan MT Framework oyun motorunun gelişmiş bir sürümü kullanılacak.

Çıkış Tarihi

Capcom tarafından yayınlanacak olan oyunun PlayStation 3, Xbox 360 ve PC oyuncularıyla buluşma tarihi ise 13 Mart 2009.

 

:: Resident Evil 5’ten neler bekliyorsunuz?

Bilgi İçin : Resident Evil
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resident Evil 5: Bilmeniz Gerekenler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resident Evil 5: Bilmeniz Gerekenler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resident Evil 5: Bilmeniz Gerekenler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "