Okunma

Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı


12 Temmuz 2019 Cuma 09:35
Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı

Resmi kurum ve kuruluşlara ait mobil uygulamalar hayatımızı kolaylaştırıyor. Son olarak, Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma sunuldu. Resmi uygulama Android için Google Play Store‘da, iOS için ise App Store‘da indirilebilir durumda.

Resmi Gazete mobil uygulaması çıktı

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı tarafından kullanıma sunulan Resmi Gazete mobil uygulaması içinde ilk sayıdan günümüze kadar tüm sayılar yer alıyor. 7 Şubat 1921’de yayınlanan ilk Resmi Gazete sayısı da mobil uygulamaya dahil edildi. Uygulamayı indirdikten sonra, tüm sayılara ‘Arşiv’ ve ‘Mükerrer Arşiv’ kısımlarından ulaşılabiliyor. Ek olarak, isteyen kullanıcılar ‘Arama’ kısmından istedikleri sayıya ulaşabiliyor.

Resmi Gazete mobil uygulaması istenilen tarihteki gazetenin PDF olarak indirilmesine de olanak sağlıyor.

Uygulamayı indirirken resmi olup olmadığını kontrol etmekte fayda var. Doğru uygulamanın ‘T.C. Resmi Gazete’ logosu ile uygulama marketlerinde yerini aldığını belirtelim.

Uygulamayı indirmek için Resmi Gazete‘nin web sitesini de kullanmak mümkün. Buradan App Store ve Google Play için olan uygulamalara erişilebiliyor.
yazarHazal Orta

2012 yılında editörlük kariyerine başlayan yazarın yolu yakın zamanda ShiftDelete.Net ile kesişti. Teknoloji gündemini yakından takip eden yazar, Türkiye ve dünya gündeminde yaşanan teknolojik gelişmeleri okurlara aktarıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Mükemmel

" Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resmi Gazete mobil uygulaması kullanıma açıldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "