Okunma

Resmi Windows 7 Ne Zaman Geliyor?


08 Ocak 2009 Perşembe 10:30
Resmi Windows 7 Ne Zaman Geliyor?

Siz de “ben torrent’e falan güvenmem, Microsoft yayınlasın, o zaman indiririm” diyenlerdenseniz, sıkı durun. CES sunumunda Steve Ballmer, Microsoft‘un, bir süredir torrent ağlarını meşgul eden en yeni işletim sistemi Windows 7 açık beta sürümünü ne zaman yayınlayacağını açıkladı: 9 Ocak 2009. Diğer bir deyişle indirme yöneticinizi ve tarayıcınızı yarın için hazır tutup, Microsoft‘un Windows 7 sayfasında resmî sürümü beklemenizde fayda var.

:: Windows 7’yi torrent ile indirdiniz mi?

Bilgi İçin : Microsoft
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Resmi Windows 7 Ne Zaman Geliyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Resmi Windows 7 Ne Zaman Geliyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Resmi Windows 7 Ne Zaman Geliyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "