Okunma

Roccat Pyra Video İnceleme


24 Ağustos 2010 Salı 11:30
Roccat Pyra Video İnceleme

Dizüstü bilgisayarların kullanması en zor olan yeri neresidir diye bir anket yapacak olsanız, ilk sırada touchpad’lerin çıkması çok olasıdır. (Roccat Kone Fare Video İnceleme)

Farelerin verdiği rahatlığı veremeyen touchpad’ler çoğu kullanıcıya zor anlar yaşatırlar. Bu sebeple insanlar dizüstü bilgisayarları ile fare kullanmaya devam ederler. Ancak taşınabilir olmaları için bu farelerin normalden daha küçük ve ergonomik olması gerekir.

Roccat’in Başarısı

Hem ergonomik, hem de küçük olmak ise zor. Fare ve klavye tasarımları ile bilinen Roccat ise Pyra adlı yeni ürünüyle bunu başarmış gözüküyor. (Roccat Valo Klavye Video İnceleme)

Küçük boyutlarda, ergonomik ve kablosuz bir fare olan Roccat Pyra’nın tüm detaylarını video incelememizde bulabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 

Roccat Pyra

Fare

 

Tuş sayısı: 5 + tekerlek
Hassasiyet: 1600 dpi (Ayarlanabilir)
En yüksek hız: 130 ips
Polling oranı: 1000 Hz
Şarj: Var
Alıcı: USB

Bilgi için: Aral İthalat
Web: http://www.aralgame.com/
Fiyat: 160 TL

:: Dizüstü bilgisayarında tercihiniz fare mi, yoksa touchpad mi?

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Roccat Pyra Video İnceleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Roccat Pyra Video İnceleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Roccat Pyra Video İnceleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "