Okunma

Samsung Galaxy S8’in reklamları da sızdırıldı!


21 Mart 2017 Salı 05:00
Samsung Galaxy S8’in reklamları da sızdırıldı!

LG’nin G6 modeli ile birlikte muhtemelen tarihte hakkında en çok sızıntı yaşanan akıllı telefon ünvanını elinde tutan Galaxy S8 için tabii ki yeni bir sızıntı haberi ile daha karşınızdayız.

Fakat işin bu kez ilginç bir yanı var. Zira akıllı telefon için Samsung’un reklamlarda kullanmayı planladığı görseller ortaya çıktı. Böyle bir sızıntının nasıl yaşandığı ise merak konusu.

Sızıntılar kralı Galaxy S8+!

Yaşanan sızıntılardan bir hayli rahatsız olan Samsung, muhtemelen ani bir karar alarak dün Bixby adlı yeni asistanını tanıtmıştı. Bu hareketin durmadan bir şeyler sızdıranları daha da ileri gitmeye teşvik ettiğini artık rahatlıkla söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S8 and S8+ promo imagesSamsung Galaxy S8 and S8+ promo images

Yukarıda gördüğünüz görsel direkt olarak Samsung tarafından bir grafik ajansına hazırlatılmış ya da kendi ajansları içerisinde tasarlanmış iki ayrı görselden oluşuyor.

Bu reklam görsellerinin kimler tarafından sızdırılabileceği ise aslına bakarsanız aşağı yukarı tahmin edilebilir bir durum. Samsung kanadından konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapılıp yapılmayacağı da aklımızı kurcalamıyor değil.

:: Sizce yaşanan sızıntıları firmaların kendileri yapıyor olabilir mi?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Samsung Galaxy S8’in reklamları da sızdırıldı!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Yahu nasıl insanlarız yorumlara bak mesela siz araba alırken duvara çarpacağınızı düşünerek mi alıyorsunuz? Bir zahmet telefonu da yere düşürmeyin

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Firmalar satış stratejisi her zaman insanlar da merak konusu ve heyecan verme içindir. Apple ve Samsung bu konuda deneyimli ve istikrarlı oldular ve karşılığını alıyorlar

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Reklamın sonuna "Siz onu birde yere düşünce görün" diye yazı yazmaları gerekir.

" Samsung Galaxy S8’in reklamları da sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Samsung Galaxy S8’in reklamları da sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Samsung Galaxy S8’in reklamları da sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "