Okunma

SanDisk’den 32 GB’lık SDHC Hafıza Kartı


26 Haziran 2009 Cuma 04:15
SanDisk’den 32 GB’lık SDHC Hafıza Kartı

Sandisk’in 32 GB kapasiteye sahip SDHC bellek kartı dünyada bir ilk değil. Geçtiğimiz ay içersinde Panasonic firması 32 GB kapasiteye sahip bellek kartını çıkaracağını duyurmuştu. Bu iki SDHC bellek kartı da class 10 sınıfına üye. Yanlzı kartlar arasında okuma ve yazma hızları açısından farklılıklar bulunuyor.

SanDisk 30 MBps okuma ve yazma hızına sahipken Panasonic 22 MBps hızında okuma ve yazma işlemi yapabiliyor. Tabii ki bu değerler firmaların belirttiği rakamlar. Gerçek değerler ürünler Türkiye’ye gelip test edildikten sonra ortaya çıkacak. Sandisk’in yeni ürününün fiyatı henüz belli değil. İlk ürünler ise Ağustos ayı içersinde piyasaya sürülecek.

:: Bellek kartlarının hızları fotoğraf çekme sürenizi etkiler. Bunu biliyor muydunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SanDisk’den 32 GB’lık SDHC Hafıza Kartı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SanDisk’den 32 GB’lık SDHC Hafıza Kartı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SanDisk’den 32 GB’lık SDHC Hafıza Kartı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "