Okunma

SanDisk’in İstanbul Çıkartması


15 Nisan 2009 Çarşamba 13:02
SanDisk’in İstanbul Çıkartması

SanDisk Türkiye Bölge Satış Müdürü Yosi Rafael’in de hazır bulunduğu toplantıda SanDisk Mobile Ultra microSDHC ve Memory Stick Micro (M2) taşınabilir hafıza kartları, SanDisk USB Flaş sürücü ailesi, tek bir tuşa dokunarak yedekleme imkânı sunan SanDisk Ultra Backup USB Flaş sürücüsü, bilgisayara program yükleme devrini sona erdiren U3 Akıllı Sürücü teknolojisi ve SanDisk ImageMate Hepsi-Bir-Arada USB 2.0 Okuyucu ailesi tanıtıldı.
 
Ürün tanıtımlarının SanDisk Perakende Sektörü Ürün Eğitim Müdürü Devinder Sudera tarafından gerçekleştirildiği toplantıya SanDisk Extreme III SDHC 30 MB/s Edition Yüksek Performanslı Hafıza Kartı ile yapılan gösteri damgasını vurdu. -25 dereceden +85 dereceye kadar tüm hava koşullarına dayanıklı olan bu hafıza kartı sağlamlığı test edilmek üzere önce suya atıldı. Ardından, içine atıldığı suyun dondurulmasıyla bir süre buzun içinde bekletilen SanDisk Extreme III SDHC 30 MB/s Edition Yüksek Performanslı Hafıza Kartı, buz eridiğinde yeniden suyun içine konularak bu kez de 85 derecede kaynatıldı.

Tüm bu işlemler bittiğinde ise kartın hiçbir hasar görmeksizin çalıştığı ispatlandı. Üstelik bu kartın, gerçekleştirilen tüm bu testlerin ardından bile sahip olduğu 30Mb/s gibi hızlı yazma özelliğinden hiçbir şey kaybetmediği gözlendi.

:: SanDisk hakkındaki düşüncelerinizi buran paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SanDisk’in İstanbul Çıkartması konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SanDisk’in İstanbul Çıkartması ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SanDisk’in İstanbul Çıkartması ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "