Okunma

Sapphire’den Çevreci Ürünler


13 Temmuz 2009 Pazartesi 11:58
Sapphire’den Çevreci Ürünler

Birkaç gün önce, Sapphire insanların çevre duyarlılığına olumlu bir cevap verdi. Firma yeni ekran kartlarının paketlerinde çevre dostu ürünler kullanmaya başladı. Paketleme de kullanılan parçalar yeniden dönüştürülebilen materyallerden oluşuyor. Bu sayede başarılı bir çevre koruması sağlanmış oluyor.

Sapphire bu çevreye duyarlı ürünlerini şimdilk giriş seviyesi modellerin paketlerinde kullanıyor. Çünkü firmanın sattığı ürünlerin çoğu giriş seviyesi modeller. Firma gelecekte diğer modellerinde de bu tarz bir yapılanmaya gideceğinin ipucunu verdi.

:: Çevre dostu ürünler için birkaç dolar fazla öder misiniz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sapphire’den Çevreci Ürünler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sapphire’den Çevreci Ürünler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sapphire’den Çevreci Ürünler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "