Okunma

SDN Mobil Android Testlerine Katılın


10 Eylül 2015 Perşembe 20:45
SDN Mobil Android Testlerine Katılın

Sizlere sosyal medya hesaplarımız üzerinden de sıkça duyurduğumuz gibi SDN Mobil’in iOS sürümünün ardından Android uygulaması için de çalışmalarımız sürüyor.

Bu çalışmalar sona doğru hızla yaklaşırken, siz takipçilerimizi daha fazla bekletmemek ve daha stabil bir uygulama ile sizlerin karşısına çıkabilmek için daha önce iPhone uygulamamızda olduğu gibi Android uygulamamız için gerçekleştireceğimiz test sürecinin nasıl olacağına geçmeden ise isterseniz kısaca SDN Mobil’den bahsedelim.

Temmuz ayı içerisinde iOS platformunda iPhone için yayınlanan SDN Mobil uygulaması her ne kadar iOS’de yer alan mevcut uygulamaya bir güncelleme olarak çıkmış olsa da aynı Android platformunda olduğu gibi iOS platformu için de sıfırdan hazırlanmıştı.

15-09/08/sdn_mobilpng.png

Modern ve hızlı arayüzü ile Android kullanıcılarının da karşısına çıkacak olan SDN Mobil, beta testlerinin ardından Play Store’da yer alacak ve tüm kullanıcıların erişimine açılacak.

SDN Mobil ile ShiftDelete.Net üzerinde yer alan haber, inceleme ve galerilere erişebilecek, canlı yayınları takip edebilecek ve masaüstünde yaşadığınız ShiftDelete.Net deneyimini birebir olarak Android cihazınıda da yaşayabileceksiniz.

Sadece bununla da kalmayacak olan SDN Mobil’e ilerleyen günlerde çevirimdışı haber okuma, widget desteği, iPad ve Android tablet arayüzü gibi özellikler ve Instapaper, Pocket gibi servisler ile bağlantı imkanı gibi birçok farklı özellik eklenecek. 

SDN Mobil Android Testlerine Nasıl Katılırım?

Oldukça basit bir kayıt süreci olan SDN Mobil Android testlerin tek yapmanız gereen aşağıda yeer alan formu doldurmak. Ancak formu doldururken Google Play ile kullandığınız mail adresinizi yazmayı unutmayın. 

  1. 1 Karşınızda Türkçe konuşan akıllı ev asistanı: Arçelik Asista! Karşınızda Türkçe konuşan akıllı ev asistanı: Arçelik Asista!
  2. 2 TV Box'lar nedir? Ne işe yarar? Kısayol #24 TV Box'lar nedir? Ne işe yarar? Kısayol #24
  3. 3 Samsung Galaxy A50 kutusundan çıkıyor! Samsung Galaxy A50 kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Bu hafta Apple rüzgarı esti! 5 Çayı #215 Bu hafta Apple rüzgarı esti! 5 Çayı #215