Okunma

Seagate Ödüllü Yarışması Başlıyor


06 Ağustos 2012 Pazartesi 14:30
Seagate Ödüllü Yarışması Başlıyor

Teknoloji bilginizi sınarken aynı zamanda hediye kazanmak isteyen okuyucularımız için hayata geçirdiğimiz yarışmalar serisi devam ediyor. ShiftDelete.Net ve Seagate işbirliği ile hazırlanan Ödüllü Yarışma ile çeşitli ödüller kazanabilirsiniz. 

 

Yarışmada en çok puan alıp sıralamaya giren ilk üç kişi birbirinden değerli hediyeler kazanma fırsatı yakalayacak. Yarışmada birinciye Seagate GoFlex Satellite, ikinciye ve üçüncüye  birer adet Seagate Backup Plus hediye edilecek.  

Nasıl katılacaksınız?

Yarışmaya katılmak için aşağıdaki iki incelemeyi okuyup, bu incelemelerdeki videoları izlemek gerekiyor. Ardından bu incelemede anlatılan konularla ilgili 10 soruyu hızlı bir şekilde cevaplamak yeterli. Soruları en hızlı cevaplayanlar en fazla puanı da alacaklar. İşte soruların gizlendiği iki inceleme:  

Seagate Backup Plus Video İnceleme

Seagate GoFlex Satellite Video İnceleme

İncelemeleri okudunuz ve hazırsanız 14 gün sürecek yarışmamıza başlamak için buraya tıklayın.  

Yarışma Kuralları

Daha önce ShiftDelete.Net yarışmalarında ödül kazananlar bu yarışmaya katılamazlar. Katılsalar ve sıralamaya girseler dahi ödül alamazlar. Kazananlar 15 gün içinde ödül için başvurmazlarsa haklarını kaybedeceklerdir. Bu yarışmaya Seagate ve ShiftDelete.Net çalışanları ve bu çalışanların akrabaları katılamaz. Katılsalar ve sıralamaya girseler dahi ödül alamazlar.

Puanlama nasıl yapılıyor?

Her bir sorunun 5 puanlık değeri var. Ayrıca soruları yanıtlamak için 15 saniyelik bir zaman bulunuyor. Bu zaman diliminde soruyu kaç saniyede cevapladığınıza göre bu 5 puana kalan saniye süresi ekleniyor. Yani soruya doğru cevabı 10. saniyede verirseniz 15 puan alıyorsunuz. Bir soru için alınabilecek puan en fazla 20’dir.

Sıralama nasıl belirleniyor?

Alınan puanlara göre sıralama ise otomatik olarak belirleniyor. Aynı puanı alan kullanıcılar arasında sıralama ise tarihe göre yapılıyor. Yani en önce bu puanı alan kullanıcı diğerine göre daha yukarda görünüyor.

 
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

4 yorum - “Seagate Ödüllü Yarışması Başlıyor”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  maximum puan kaç? cevap verseniz

 2. taksu dedi ki:

  200 nasıl yapılıyo kardeşim sayfa açılmıyo bile yani . hepsini 14. saniyede cevapladım 190 aldım. demekki millet hiç süre geçmeden cevaplayıp 2yüz alıyo 😀

 3. SDN Okuru dedi ki:

  __kadıköyRAP__ nickim malesef karakterlerinden dolayı login olamıyor.

 4. bt38 dedi ki:

  Yarışma ne zamana kadar devam edecek?
  Aynı sorular döndüğü için süreyi uzatmak gereksiz olur

" Seagate Ödüllü Yarışması Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Seagate Ödüllü Yarışması Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Seagate Ödüllü Yarışması Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "