Okunma

Seagate’den BlackArmor Depolama Çözümü


29 Mart 2009 Pazar 13:43
Seagate’den BlackArmor Depolama Çözümü

Seagate, ofis sürdürülebilirliği ve çalışma zamanının en iyi şekilde kullanımı için verileri koruyacak şekilde tasarlanmış ürün yelpazesini kullanıcıların beğenisine sunuyor. İlk olarak 2008 yılında taşınabilir bir Tam Veri Şifreleme (Full Disk Encryption) diski olarak piyasaya sunulan Seagate BlackArmor‘un yeni ürün serisi;  küçük ölçekli işletme çalışanlarının dijital veri yönetim ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış, ağlara bağlanabilen, taşınabilir iş istasyonu ve depolama çözümleri ailesinin genel adı olarak tanımlanıyor.

Hiç IT hizmeti almayan veya az bir destekle çalışan işletmeler için basit, kurulumu ve yönetimi kolay bir çözüm olarak tasarlanan BlackArmor, 50’ye yakın çalışanlı küçük ofis ortamları ve kendi işinde çalışan profesyoneller için başarılı bir çözüm ortağı Ayrıca tüm seri ile uyumlu çalışabilen yazılım yönetim araçları sağlayan BlackArmor çözüm serisi, bu sayede eğitim veya ilave destek ihtiyacını en aza indirerek istikrarlı bir kullanıcı deneyimi sunuyor.

:: Depolama ihtiyacınızı hangi cihazlarla karşılıyorsunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Seagate’den BlackArmor Depolama Çözümü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Seagate’den BlackArmor Depolama Çözümü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Seagate’den BlackArmor Depolama Çözümü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "