Okunma

SEMrush kullanıcılarına detaylı veri analizi sunuyor!


04 Ekim 2018 Perşembe 10:47
SEMrush kullanıcılarına detaylı veri analizi sunuyor!

2008 yılında kurulan ve kısa süre içerisinde küresel bir veri analizi şirketi haline gelen SEMrush, kullanıcılarına en doğru ve en faydalı veriyi sunma hedefiyle dikkat çekiyor. SEMrush‘ın sunduğu veri ve araçlar, küçük işletmelerden uluslararası şirketlere, rekabeti avantaja çevirmek isteyen tüm kurumların önünü açıyor.

SEMrush doğru verinin peşinden gidiyor

İlk kez 2008’de SEO ve IT uzmanlarının bir araya gelmesiyle oluşan bu şirket, online rekabeti şeffaf ve adil hale getirme amacıyla hareket ediyor. Böylece herkese eşit fırsatları yaratarak rekabeti yeniden şekillendiriyor. Sektörde 10 yıllık bir tecrübeye sahip olan şirket, 4 farklı ofisinde toplamda 400 çalışanıyla hizmet sunuyor.

Online rekabet ve online pazarlar hiçbir zaman basit olmadılar. “Ama pazarlama araçları basit olmalı!” mottosuyla hareket eden veri analiz şirketi, herkesin kolayca kavrayabileceği ve hızlıca işlem yapabileceği arayüzüyle dikkat çekiyor.

SEMrush hangi hizmetleri ile ön plana çıkıyor?

Analitik raporları

Görüntülü reklamcılık, organik/ücretli arama ve bağlantı oluşturma konusunda rakiplerinizin stratejileriyle detaylı bilgi sağlayabilirsiniz. Rakiplerininizin en güçlü anahtar kelimeleri, yeni rakiplerin keşfi ve alan adlarının organik değişimi hakkında analizler yapabilirsiniz.

Reklam araştırmaları
Rakiplerinizin reklam stratejileri ve bu stratejiler için kullandıkları bütçeyi ortaya çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda yine rakiplerinizin reklamlarında kullandığı önemli noktaları öğrenebilir, buna göre kendi stratejinizi oluşturabilirsiniz. SEMrush, rakiplerinizin PPC pazarlama etkinlikleri, bütçeleri, en iyi anahtar kelimeleri, en kârlı reklam çalışmaları ve AdWords/Bing Ads kullanım eğilimleri hakkında detaylı bilgilendirme sunar.
Görüntülü reklamcılık
Google Display Network, arama motorları üzerinden yapılan reklamcılığının büyük bir parçasıdır. Bu alan sizlere ürün ve hizmetleri tanıtabileceğiniz milyonlarca web sitesi sunar. Peki, bu alanda vereceğiniz reklamların size geri dönüşü olumlu oluyor, yoksa bu alandaki tıklamalar verimsiz sonuçlara mı yol açıyor. SEMrush verinizi etkili bir şekilde yöneterek doğru hamleyi yapmanıza olanak sağlıyor.
Backlink
Siteniz için yapılan her bir Backlink, Web sitenizin güvenilikliği ve kalitesi için bir oy anlamına geliyor. Size referans veren sayfaları kolayca öğrenin ve SEMrush Backlink Kontrol Aracı, bu alandaki her bir bağlantı için detaylı analizler sunar.
SEMrush size bu ana özelliklerin dışında, anahtar kelime analizi, ürün listeleme reklamları, biribirinden kullanışlı analiz araçlarıyla en doğru veriyi sağlar.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SEMrush kullanıcılarına detaylı veri analizi sunuyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SEMrush kullanıcılarına detaylı veri analizi sunuyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SEMrush kullanıcılarına detaylı veri analizi sunuyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "