Okunma

Shadow of the Tomb Raider tanıtım videosu sızdırıldı!


15 Mart 2018 Perşembe 06:00
Shadow of the Tomb Raider tanıtım videosu sızdırıldı!

Oldukça beğenilen yeni Tomb Raider video oyun serisinin son halkası olması beklenen Shadow of the Tomb Raider için ilk tanıtım videosu da ortaya çıktı. Yarın resmi olarak tanıtılması beklenen yapımın tüm detayları da gözler önüne serildi.

İşte Shadow of the Tomb Raider!

Sızdırılan video YouTube üzerinden yayımlandı ve Tomb Raider filminin ön gösterimini izlemeye gidenler tarafından akıllı telefonlarının kamerasıyla kaydedildi. Videoda yapımın 14 Eylül 2018 yılında piyasaya sürüleceği bilgisi de yer alıyor.

Bugün oyunun resmi internet sitesinde yaşanan sızıntıyla yapım hakkında ilk bilgileri almıştık fakat ortaya çıkan video ile birlikte artık yapımın resmi duyurusunun yapılmasına gerek kalmadığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Yarın vizyona girecek olan Tomb Raider filmini izlemeye gittiğinizde sizin de muhtemelen karşılaşacağınız bu video ile sizleri başbaşa bırakalım. Yarın gelecek resmi duyuruyla da ortaya çıkan bilgilerin ne kadarının doğru olduğunu hep birlikte görelim.

:: Yapımın videosunu nasıl buldunuz?
yazarMurat Sağlam

Medya ve İletişim bölümünde yüksek lisans yapmakta olan Murat; oyun, sinema ve teknoloji dünyasıyla yakından ilgilenmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Shadow of the Tomb Raider tanıtım videosu sızdırıldı! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Shadow of the Tomb Raider tanıtım videosu sızdırıldı! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Shadow of the Tomb Raider tanıtım videosu sızdırıldı! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "