Okunma

ShiftDelete.Net Videoları Kamera Arkası – 1


07 Ekim 2012 Pazar 03:49
ShiftDelete.Net Videoları Kamera Arkası – 1

Son yıllarda artan video ihtiyacı ShiftDelete.Net olarak bizi de bu tip içerikler üretmeye itti. Bu videoların üretimi sırasında zaman zaman dil sürçmesi ya da farklı sebeplerden dolayı hatalar da ortaya çıkıyor. Editör ya da programlarımızı hazırlayanlar tarafından yapılan hataları bir araya getirip sizlere sunmaya karar verdik. 

İşte kamera arkasında oluşan hatalardan meydana gelen video. Devamı da gelecek olan hata videolarının ilki ile sizi başbaşa bırakıyoruz:

:: Videoyu nasıl buldunuz? 

 
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

52 yorum - “ShiftDelete.Net Videoları Kamera Arkası – 1”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    herhangi bir gürültü normal klavyelere göre kadar 😀 😀

  2. SDN Okuru dedi ki:

    olum komik ama kamera arkası 2 ile nerdeyse aynı

" ShiftDelete.Net Videoları Kamera Arkası – 1 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ShiftDelete.Net Videoları Kamera Arkası – 1 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ShiftDelete.Net Videoları Kamera Arkası – 1 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "