Okunma

Siemens Tedarikçi Günü etkinliğine katıldık!


06 Şubat 2018 Salı 10:33
Siemens Tedarikçi Günü etkinliğine katıldık!

ShiftDeleteNet olarak, Siemens’in geçtiğimiz günlerde düzenlediği Siemens Tedarikçi Günü etkinliğine katıldık ve bu önemli etkinlikten sizler için sosyal medya ağlarımız üzerinden canlı yayınlar yaptık. Etkinlik sonrasında ise Siemens Türkiye Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörü Tuğrul Günal ile etkinlik hakkında konuştuk.

Siemens Tedarikçi Günü etkinliğine katıldık!

Siemens Türkiye, gelenekselleşen Siemens Tedarikçi Günü etkinliğinin yedincisini 30 Ocak Salı günü Conrad İstanbul Bosphorus’ta “İz Bırak” mottosuyla gerçekleşti. Türkiye’nin önde gelen satın alma ve satış profesyonellerini bir araya getiren etkinlikte Siemens Türkiye, tedarikçiler için geliştirdiği dijital bir programın da müjdesini verdi.

7. Siemens Tedarikçi Günü’nde global satın almanın ve tedarik zincirindeki dijitalleşmenin önemi vurgulanacak. Siemens’in globaldeki ve Türkiye’deki üst düzey yetkililerinin katıldığı etkinlik kapsamında, tedarikçilere Siemens AG’nin global tedarikçileri olmaları ve satın alımlardaki paylarını artırmaları yönünde destek olacak yol haritaları sunuldu.

Siemens Türkiye Tedarik Zinciri Yönetimi Bölüm Direktörü Tuğrul Günal’ın açılış konuşmasıyla başlayan etkinlik, “Siemens 2020 Hedefleri ve Küresel Tedarik Yönetimi” paneliyle devam etti. Panel, Siemens Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi ve CFO’su Thomas Kolbinger, Siemens Türkiye Dijital Fabrika, Proses Endüstrileri ve Sürücüler Divizyonları Ülke Direktörü Kerim Oal, Siemens EMEA Bölgesi Tedarik Zinciri Lideri Peter Hinteregger ve Ulaşım Bölümü Global Satın Alma Lideri (CPO) Rainer Straub’un katılımlarıyla düzenlendi.

Ardından, Siemens Healthineers Türkiye Genel Müdürü Şevket On, Siemens Gamesa Renewable Energy Türkiye CEO’su Hakan Yıldırım ve Siemens Türkiye Enerji Yönetimi Orta Gerilim ve Sistemleri Birim Yöneticisi Sinan Bubik de sağlık ve enerji sektöründeki üretim ve dağıtım konularını tartıştı.

:: Siemens’in İz Bırak mottolu etkinliği hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarKaan Arlı

İngilizce öğretmenliği mezunu olan Kaan Arlı, 2009 yılından bu yana bilişim sektöründe. Akıllı telefonlar, oyun konsolları, fotoğraf makineleri ve futbol, vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Siemens Tedarikçi Günü etkinliğine katıldık! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Siemens Tedarikçi Günü etkinliğine katıldık! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Siemens Tedarikçi Günü etkinliğine katıldık! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "