Okunma

Siz Yazın O Hatırlasın


13 Şubat 2009 Cuma 16:36
Siz Yazın O Hatırlasın

Yazım işlerinizi otomatik tamamlayıcı ile yaparak hem zamandan hem de klavye tuşlarınıza yaptığınız darbe sayılarından kazanabilirsiniz. PhraseExpress adındaki bu otomatik tamamlayıcı tüm metin editörleri ve internet sitelerindeki metin alanlarında kullanılabiliyor.

Hafızaya Alın

Sistem tepsisine bıraktığı simgesinden ulaşabileceğiniz Create new phrase bölümü ile tamamlamak istediğiniz kelime ve cümlelerinizi giriyorsunuz. Bu kelimelerin ilk birkaç harfini nerede yazarsanız yazın program otomatik olarak hafızasında bulundurduğu bu kelimeyi ufak bir pencere içerisinde sizlere sunuyor. Size kalan ise o pencereden kelimenizi veya cümlenizi seçmek. E-posta imzaları yaratabilme, otomatik imla doğrulama, son kopyalanan kelimeleri gösteren pano desteği gibi özellikleri de bulunan bu yazılım tamamen ücretsiz olarak sunuluyor.

İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (2,7 MB)

:: Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için: Bartels Media GmbH
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Siz Yazın O Hatırlasın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    ben bunalımdayım
    kafama sıkmayı duşunuyorum

" Siz Yazın O Hatırlasın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Siz Yazın O Hatırlasın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Siz Yazın O Hatırlasın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "