Okunma

Skype Dün Gece Çöktü


23 Aralık 2010 Perşembe 11:49
Skype Dün Gece Çöktü

Öncelikle Japonya‘dan başlayan şikayetler Avrupalı ve Amerikalı kullanıcılarınınkiyle birlikte devam etti. En son 2007’deki ana hat kesintisinden sonra kendi sağladığı güvenilir servis ile gurur duyan Skype dün gecenin telafisini sağlamak için çalışmalara başladı.

Skype CEO
‘su yaptığı açıklama ile kullanıcılarından özür diledi. Şu anda kullanıcılar görüşmelerinin ortasındayken aniden kesintiyle karşılaşıyorlar ve aramayı kaybediyorlar.

Skype’ın Twitter hesabında da, firma mühendisleri ve operasyon takımının durumu normale döndürmek için durmaksızın çalıştığını belirten bir açıklama bulunuyor.

Tahminlere göre sorun çözülene kadar Skype 10 milyona yakın aramayı yitirecek.

::
Konu hakkındaki yorumlarınızı buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Skype Dün Gece Çöktü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Skype Dün Gece Çöktü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Skype Dün Gece Çöktü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "