Okunma

Smile Dünyasıyla Buluşun


08 Ekim 2009 Perşembe 04:18
Smile Dünyasıyla Buluşun

Dünya’da genişbant internet, telekomünikasyon ve TV hizmetlerinin bir arada sunulduğu 3’lü Oyun yaklaşımını Türkiye’de ilk kez hayata geçirme çalışmalarını sürdüren smile adsl; bireysel ve kurumsal alanda sunduğu yepyeni avantajlara sahip sesli iletişim, mobil yaşam, tv, eğitim, müzik ve oyun hizmet paketlerini smile dünyası standında canlı demolarla sergiledi.

Smile talk, smile gezgin, smile vitamin, smile TV, smile oyuncu, smile müzik, smile güvenlik paketi ve smile posta smile dünyasını oluşturuyor.

 

Doğan Telekom Müdürü Fazıl Esen, smile dünyası standında gerçekleştirdiği basın toplantısında, smile dünyası ile gelen ürün ve servisleri hakkında bilgi verdi. Fazıl Esen, 2009 yılında telekom sektöründe yaşanan değişimlerin internet pazarına etkilerini değerlendirerek gazetecilerin sorularını yanıtladı. Esen konuşmasında: ““smile dünyası”, 2009 başında başlattığımız ve smile adsl abonelerine uygun fiyatlarla kaliteli internet erişimi sunmanın ötesinde; eğitimden eğlenceye, ses taşımadan televizyon hizmetlerine uzanan geniş bir spektrumda 7’den 70’i kucaklayan çeşitlilikte tasarlanan servislerin tek çatı altında topladığı bir oluşumun adı.

Çoklu seçenekleri ve kapsamlı hizmetleri tek bir faturada toplayan smile adsl, pek çok avantajı da beraberinde getiriyor. En önemlisi de, abonelerimizin yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmelerini limitsiz şekilde gerçekleştirebilecekleri “smile talk”‘un da dahil olduğu 8 ayrı servisi, tek bir fatura üzerinden takip edebilmenin kolaylığını sunuyor olacağız.” dedi.

:: Smile dünyası ile buluşmaya hazır mısınız?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Smile Dünyasıyla Buluşun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Smile Dünyasıyla Buluşun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Smile Dünyasıyla Buluşun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "