Okunma

Sony Ericsson’un Yeni Ülke Müdürü


22 Aralık 2008 Pazartesi 14:57
Sony Ericsson’un Yeni Ülke Müdürü

Ocak 2008 tarihinde Sony Ericsson‘da Satış Direktörü olarak çalışmaya başlayan Soner Cesur, Ekim 2008 tarihinden itibaren Sony Ericsson’da yaşanan yeniden yapılanmayla beraber Sony Ericsson Türkiye Ülke Müdürü oldu. Cesur şu anda sektördeki yabancı menşeli cep telefonu üreticileri arasında genel müdür pozisyonundaki tek Türk yönetici olma özelliği taşıyor.

Soner Cesur, Sony Ericsson Türkiye’nin yeni ülke müdürü konumuna geldi.

 

Teknoloji sektöründe uzun zamandır çalışan Soner Cesur‘un, daha önce 8 yıllık HP deneyimi bulunuyor. Bu süreçte hem kurumsal satış, hem de satış kanalı organizasyonlarında görev alan Cesur, HP ve Compaq birleşmesi döneminde, iş ortaklarının yeniden yapılandırılmasından sorumlu olarak çalıştı. Pazarda ilk kez gerçekleştirilen ve bayileri hizmet ettikleri dikey sektör konusunda uzmanlaştırmayı hedefleyen bilişim danışmanları gibi farklı projelere imza atarak, hem bayilerin gerçek potansiyellerini ortaya çıkarıp, hem de HP Türkiye‘ye dünyadaki diğer 109 ülkenin arasından sıyrılarak en yüksek müşteri memnuniyeti ödülünü getirdi.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Sony Ericsson’un Yeni Ülke Müdürü konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Sony Ericsson’un Yeni Ülke Müdürü ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Sony Ericsson’un Yeni Ülke Müdürü ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "