Okunma

SSD Diskler Kan Kaybediyor


06 Temmuz 2009 Pazartesi 09:09
SSD Diskler Kan Kaybediyor

Yapılan araştırmalara göre SSD diskler 2009 yılında dizüstü sistemler içersinde yüzde 1 ila 1,5 arasında bir paya sahip olacak. Çünkü çoğu üretici hala depolama birimi olarak mekanik sabit diskleri seçiyor.

SSD disklerin yüksek fiyatları piyasada daha fazla yer edinmesine engel oluyor. Bir SSD disk fiyatına aynı kapasitede yaklaşık dört adet mekanik sabit disk alabiliyorsunuz. SSD disk üreticileri ise fiyatların düşme trendine girme konusunda bir açıklama yapmıyor. Yapılan araştırmalara göre 2010 yılının yaz ayalarından sonra SSD disklerin fiyatları makul seviyelere inecek.

:: SSD disk fiyatları ne kadara inmeli?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" SSD Diskler Kan Kaybediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere SSD Diskler Kan Kaybediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda SSD Diskler Kan Kaybediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "