Okunma

StarCraft 2 Teknoloji Ağacı Açıklandı


08 Eylül 2009 Salı 09:42
StarCraft 2 Teknoloji Ağacı Açıklandı

StarCraft 2 her ne kadar Blizzard tarafından geliştirilme aşamasında olsa da, yayınlanan resimler ve videolarda yapımın büyük oranda tamamlandığı görülüyor. Yine de Blizzard’ın titizliği ve özeni sebebi ile ırklar arası dengenin en iyi şekle getirilmesi ve oyun dinamiklerinin mükemmelleştirilmesi, öyle görülüyor ki bir süre daha bekleme aşamasında kalmamıza sebep olacak.

Blizzard tarafından yayınlanan yeni bir görsel, oyunun fan’larını ateşleyecek cinsten oldu. Keza ekran görüntüsünde StarCraft 2’nin açıklanmış ırkları olan Terran, Zerg ve Protoss için bir teknoloji ağacı görülüyor. Yapım henüz Gold (Tamamlanmış) seviyesine erişmediği için, bu teknoloji ağacının da değişip gelişebileceği unutulmamalı. Teknoloji ağacının Terran kısmına ait olan görüntüde, orijinal StarCraft’tan ufak tefek değişiklikler olduğu da dikkat çekiyor.

:: Starcraft’ta en sevdiğiniz ırk hangisi?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" StarCraft 2 Teknoloji Ağacı Açıklandı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere StarCraft 2 Teknoloji Ağacı Açıklandı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda StarCraft 2 Teknoloji Ağacı Açıklandı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "