Okunma

Super Talent’dan Hız Tutkunlarına Özel


26 Kasım 2010 Cuma 09:50
Super Talent’dan Hız Tutkunlarına Özel

Bu yeni sürüm ile birlikte hali hazırda 320 MB/s hızla kullanıcıların beğenisine sunulan ürünün hızı 370 MB/s olarak değişmiş durumda. Firma bu ürün içerisinde yeni bir flash bellek yongası kullanıyor artık. Fresco Logic FL-1009B adındaki bu yonga sayesinde ürünün hızı bu kadar arttırılabilmiş. Tabii ki bu belirttiğimiz değer sadece okuma hızı. Ürünün yazma hızı ise 200 MB/s. Firma bu yeni ürünün fiyatı konusunda henüz bir açıklama yapmadı.

:: Kullandığınız USB belleğin maksimum hızlarını biliyor musunuz?
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Super Talent’dan Hız Tutkunlarına Özel konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Super Talent’dan Hız Tutkunlarına Özel ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Super Talent’dan Hız Tutkunlarına Özel ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "