Okunma

Süper Yeni Mikro Fareler


25 Eylül 2010 Cumartesi 09:30
Süper Yeni Mikro Fareler

Gelişmiş 1200 dpi optik sensöre sahip olan Micro Traveler, olağanüstü derecede düzgün izleme performansı sunan imleç hareketi ile dökümanları ve Internet sayfalarını daha verimli bir şekilde taramanıza olanak sağlar (Genius SW-2.1 355 Video İnceleme).

Dahası, bir kartvizitten bile daha küçük 74 mm’lik süper mini boyutları, kendiliğinden toplanan kablosu ve hafif dizaynıyla tüm dizüstü bilgisayarlar için touch pad’den kesinlikle daha fazla rahatlık ve konfor sunar.

Micro Traveler yüksek hareket kabiliyeti sağlayan bir dizüstü faresi.

 

Micro Traveler’in Özellikler:

  • Kendiliğinden toplanan kablosu ile süper mini notebook faresi
  • Kolay tak ve çalıştır USB arayüzü
  • Rahat taşınabilirlik ve touch pad’ten daha fazla konfor sağlar
  • 1200 dpi optik motor ile gelişmiş hassasiyet kontrolü

::Dizüstü sistemi için en uygun fare hangisi?

 
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Süper Yeni Mikro Fareler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Süper Yeni Mikro Fareler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Süper Yeni Mikro Fareler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "