Suya dayanıklı SteelSeries oyuncu faresi: Aerox 3


30 Ekim 2020 Cuma 08:00

Oyuncu faresi denilince akla gelen önemli markalardan biri olan SteelSeries suya dayanıklı oyuncu faresi, Aerox 3 ile karşımıza çıkıyor. İşte kablolu ve kablosuz versiyonuyla Aerox 3 fiyatı ve özellikleri:

SteelSeries Aerox 3 oyuncu faresi özellikleri ve fiyatı

Aerox 3, kablolu ve kablosuz olmak üzere iki ayrı modelle karşımıza çıkıyor. Kablolu oyuncu faresi oldukça hafif bir yapıya sahip. Ultra hafif olarak nitelendirilen fare tam tamına 57 g ağırlığında. Oyuncu farelerinin genelde ne kadar ağır olduğunu düşünürsek, SteelSeries Aerox 3 bu anlayışı yıkmanın peşinde gibi görünüyor.

Ancak yeni tanıtılan Aerox 3 oyuncu faresinin en önemli özelliği suya ve toza karşı dayanıklı olması. SteelSeries bu fare modellerinin IP54 derecesi alan ilk oyuncu faresi olduğu iddiasında. Bildiğiniz gibi IP54 derecesi toza ve sıçrayan suya karşı koruma sağlıyor. Bu modelin satış fiyatı ise 60 dolar olarak belirlenmiş.

Aerox 3 kablosuz oyuncu faresi ise, kablolu modele göre biraz daha ağır ve 66 g ağırlığına sahip. Her iki modelde bal peteği kabuğu tasarımıyla karşımıza çıkıyor. Bu tasarım sayesinde Aerox 3 çok daha hafif bir yapıya sahip olmuş. Bu şeffaf tasarım ve RGB aydınlatma, fareye çok daha şık bir görüntü kazandırıyor.

oyuncu faresi, kablolu oyuncu faresi, kablosuz oyuncu faresi, steelseries aerox 3

Aerox 3 Wireless için öne çıkan en önemli özellik ise USB-C şarj kablosu ile gelmesi. Böylece SteelSeries, ilk defa bir kablosuz oyuncu faresi için USB-C şarj desteği sunmuş olacak. Farenin kutu içeriğinde USB-C adaptörü dışında, şarj olurken kullanılmak üzere örgülü bir kablo da bulunuyor.

Kablosuz versiyon, kablolu modele göre bazı gelişmiş özelliklere sahip. Aerox 3 Wireless, SteelSeries‘in PixArt ile geliştirdiği ve Rival 3 Wireless‘ta da kullanılan TrueMove Air sensörü ile karşımıza çıkıyor. Bu sensör 18000 dpi optik hassasiyet oranına sahip.

Kablolu Aerox 3 ise daha ucuz Rival 3’te kullanılan TrueMove Core sensörü ile karşımıza çıkıyor. Kablosuz model ayrıca 2.4 GHz ve Bluetooth kablosuz bağlantı desteğine sahip. Kablosuz modelin pil değerleri ise SteelSeries Rival 3 Wireless modelinin 400 saatlik pil ömrünün gerisinde kalmış. Bunun ana nedeni ise gövdenin hafiflemesi için modelin dahili bataryaya sahip olması.

SteelSeries, pil ömrünün kablosuz moda bağlı olarak değiştiğini söylüyor. Bluetooth modunda 200 saat veya 2.4GHz modunda yaklaşık 80 saat farenin dayanabileceği iddiasında. Fareyi 15 dakikalık hızlı şarjla 40 saat kullanmak da mümkün. Yeni SteelSeries oyuncu faresi sizce nasıl? Yorumlarınızı bekliyoruz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Suya dayanıklı SteelSeries oyuncu faresi: Aerox 3”

 1. Ziyaretçi dedi ki:

  Sonunda Suda farketmem oyun oynuya bilinen

" Suya dayanıklı SteelSeries oyuncu faresi: Aerox 3 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Suya dayanıklı SteelSeries oyuncu faresi: Aerox 3 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Suya dayanıklı SteelSeries oyuncu faresi: Aerox 3 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

 1. 1 Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor! Ofis içi video: Hakkı Alkan hediye dağıtıyor!
 2. 2 BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur? BİM'den 250 liralık kulaklık alırsanız ne olur?
 3. 3 Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu? Çekiliş mafyası, insanları kandırıyor mu?
 4. 4 Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor? Türkiye'de iPhone 12 Pro kutusundan neler çıkıyor?
 5. 5 MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi! MSI Immerse GH61 kulaklık incelemesi!
 6. 6 Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon! Xiaomi Mi 10T Pro kutu açılışı - Efsane telefon!
 7. 7 Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık! Apple saatleri pahalı aksesuarlardan kurtardık!
 8. 8 FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme! FujiFilm X-T200 vLogger KİT inceleme!
 9. 9 Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık! Mac bilgisayarı yüzde 20 hızlandırdık!
 10. 10 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi! 800 liralık Sphero Mini Robot incelemesi!