Okunma

Takasmerkezi.com’a Altın Ödül


05 Mayıs 2009 Salı 07:55
Takasmerkezi.com’a Altın Ödül

Türkiye ve Dünya’da ilk defa uygulanan çoklu takas – bireysel barter iş modeli ile yayın hayatını sürdüren TakasMerkezi.com, kendi kategorisinde son altı arasına kalarak finalist olmuştu. 1 – 31 Mart tarihleri arasında yapılan halk oylaması sonucu açıklanan ödüllerde takasmerkezi.com kategorisinde birinci olmayı başardı.


TakasMerkezi.com, Altın Örümcek’te seri ilan kategorisinde birinciliği elde etmeyi başardı.

Henüz 1 yılını doldurmadan Altın Örümcek web ödülü ile taçlandırılan proje, üyelerinden gelen geri-bildirimlerle de beslenerek, büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Özellikle krizin dünya gündeminde olduğu şu dönemde, barter yani çoklu takas iş modeli, tüketimi körükleyen geleneksel ticaret anlayışına farklı bir alternatif sunuyor. Site üyeleri, para yerine ürünlerini, değeri TL’ye denk ‘site içi para birimi olan puan‘ ile fiyatlandırarak siteye ekliyor. Satılan ürünlerden topladıkları puanlarla da yine site içerisinden diğer üyelerin ürünlerini alabiliyorlar. takasmerkezi.com’un oluşturduğu bu güvenli ortamda, ihtiyaç duymadıkları ürünleri yeniden değerlendirme fırsatı yakalıyorlar.

:: Barter sistemiyle hiç ürün/hizmet aldınız mı?

Bilgi için: takasmerkezi.com
yazarMelih Çelik

Gazeteciler Mahallesi Yazarlar Sokak doğumlu olduğu için meslek olarak gazeteciliği seçmiştir. Şu sıralar, geçmişte kendisi için söylenen 'internette on editör gücündedir' ünvanını yeniden almak için uğraşmaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Takasmerkezi.com’a Altın Ödül konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Takasmerkezi.com’a Altın Ödül ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Takasmerkezi.com’a Altın Ödül ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "