Okunma

Tasarruflu Yazıcılara Merhaba Deyin


08 Mart 2011 Salı 12:01
Tasarruflu Yazıcılara Merhaba Deyin

Xerox, Hi-Q Led baskı teknolojisine sahip yeni renkli yazıcılarını Türkiye’de satışa çıkardı. Xerox’un renkli yeni HiQ-Led yazıcıları Xerox Phaser 6000 ve Xerox Phaser 6010N, sınıfının en küçük ve en performanslı led yazıcıları.

Xerox’un ev ve küçük ofislere önerdiği yeni led yazıcıları, az yer kaplayan tasarımı, düşük enerji kullanımı ve çevreci toneri ile pantone onaylı baskılar alınmasını sağlıyor.

Led yazıcılar, lazer yazıcılara göre farklı bir baskı teknolojisi ile üretiliyor. Led yazıcıları oluşturan parçalar ve çalışma şekilleri, lazer yazıcılara göre led yazıcıların daha az yer kaplayan, daha düşük enerji kullanan, daha performanslı ürünler olmasını sağlıyor.

Xerox Phaser 6000 ve Xerox Phaser 6010N‘in ayda 30.000 sayfaya ulaşan yüksek baskı kapasitesi ile kitapcık, poster, N-up baskı gibi farklı baskı uygulamaları yapılabiliyor. Xerox’un yüksek kapasiteli dijital baskı makinelerinde kullandığı patentli EA toner teknolojisine sahip led yazıcılar, pantone renk katoluğu ile uyumlu, kaliteli bir renkli baskı sunuyor.

Xerox Phaser 6000, dakikada 10 sayfa renkli, 12 sayfa siyah beyaz baskı alabiliyor. Xerox Phaser 6010N ise 12 sayfa renkli, 15 sayfa siyah beyaz baskı alıyor. Xerox Phaser 6000, 192 MHz işlemcisi ve 64 MB standart belleği ile Xerox Phaser 6010N ise 384 MHz işlemcisi, 128 MB standart bellek ve ağ bağlantısı ile küçük ofislerin günlük baskı işlerinin üstesinden kolayca gelecek kapasitede.

600 x 600 x 4 dpi
görüntü kalitesine sahip led yazıcılar, her bir pikselde 16 renk tonu sunuyor. Ağırlığı 60 ile 163 gram arasındaki kağıtlara baskı yapabilen Xerox Phaser 6000 ve Xerox 6010N ile A4 kağıttan zarflara, etiket ve kartlara kadar çok çeşitli ebattaki kağıtlara baskı alınabiliyor.

ENERGY STAR sertifikasına sahip Xerox Phaser 6000 ve Xerox Phaser 6010N, renkli tonerleri bittiğinde baskıya siyah beyaz devam edebiliyor. Üzerinde yer alan LCD ekranından baskı süreci kolayca takip ediliyor.

Yüklü grafik ağırlıklı dosyaları bile kolayca basabilen renkli yeni led yazıcılar, renkli baskı ihtiyacı olan ev ve küçük ofislerde kullanım için ideal bir ürün. Windows, Mac, Linux gibi işletim sistemleri ile uyumlu olan Xerox Phaser 6000 ve Xerox Phaser 6010N, iki yıl Xerox garantisi ile tüketicilere sunuluyor.

:: Yeni yazıcılar hakkındaki düşüncelerinizi buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Tasarruflu Yazıcılara Merhaba Deyin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Tasarruflu Yazıcılara Merhaba Deyin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Tasarruflu Yazıcılara Merhaba Deyin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "