Okunma

TeamViewer Artık Mac Uyumlu


03 Temmuz 2009 Cuma 09:00
TeamViewer Artık Mac Uyumlu

TeamViewer, Mac kullanıcıları için tasarlanmış TeamViewer Yönetici programını duyurdu. Bu yenilikçi veri bankası aleti uzaktan teknik destek seans ayrıntılarının kaydını tutabiliyor. Büyük şirketler ve talep gerektiren çağrı merkezlerine yönelik geliştirilmiş olan bu ek program, güvenli bir ortamda uzaktan yönetim seanslarının bilgilerini kaydederek, hızlı geri çağırma ve yetkili müşteri hizmetleri sağlıyor.

MAC pazarını önemseyen TeamViewer, bu platformla uyumlu çözümler yaratmaya büyük önem veriyor. Büyük kurumlar için hazırlanmış olan TeamViewer Yöneticisi, Premium lisanslarıyla elde edilebiliyor. TeamViewer Yöneticisiyle, destek isteyen kullanıcılar tek bir tıklama ile hızlı bir şekilde ücretsiz Host veya QuickSupport modüllerini başlatıp, destek elemanının uzaktaki bilgisayara anında erişebilmesini sağlıyorlar.

TeamViewer Yöneticisi, dört dörtlük bir müşteri hizmeti verebilmek için, destekçi elemanlarının sınıflandırdığı müşteri bilgilerini dosyalar ve klasörlerde depolamayı sağlıyor.

Ayrıca, TeamViewer Yöneticisi otomatikman her seansın başlangıç ve bitiş saatlerini de kaydederek, şirketlere seanslarının tam süresini verebiliyor. Bu bilgi özellikle, şirketler saat ücreti ödedikleri için önemli; her müşteri başına sarf edilen süre kaydedilerek, saklanmaktadır.

TeamViewer Yöneticisi, hangi destek elemanının seansı tamamladığını kaydederek, ilerde basit ve kolay bir referans sağlayabiliyor. Veri bankalarına ek alanlar ekleme imkanı, bu yazılımı bir çok kuruluşun kullanabileceği bir çözüme dönüştürmekte. Seans detayları, donanım özellikleri, ID, şifreler ve teknisyenin eklemek istediği bir çok başka notlar, güvenli bir şekilde saklanabilir, böylece hızlı ve kolay bir şekilde referans edilebilen yetkili bir veri bankası oluşturuluyor.

TeamViewer’in tüm çözümlerinde olduğu gibi, TeamViewer Yöneticisi de en yüksek güvenlik standartlarına uyuyor. Ayrıca TeamViewer bilgisayarın güvenliğini etkilemeden, güvenlik duvarları arkasında problemsiz bir şekilde çalışıyor.

::
Yorumlarınızı buradan paylaşın.
yazarGökhan Saltık

ShiftDelete.Net, günlük 230.000 aşan ziyaretçi sayısı ile Türkiye’nin en büyük teknoloji sitesidir. 5 sene önce kurulan site 173.393 üyeye sahiptir. İçeriğini her geçen gün geliştiren ShiftDelete.Net sürekli büyüyen yapısıyla dikkat çekmektedir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TeamViewer Artık Mac Uyumlu konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeamViewer Artık Mac Uyumlu ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeamViewer Artık Mac Uyumlu ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "