Okunma

TeamViewer Mac Platformunu Destekliyor


23 Eylül 2009 Çarşamba 21:15
TeamViewer Mac Platformunu Destekliyor

Çevrimiçi iletişim ve paylaşım çözümlerinde söz sahibi olan TeamViewer GmbH, profesyonellere sunduğu anlık sohbet programıyla ve özelleştirilmiş Quicksupport özelliğiyle Mac platformunu desteklediğini açıkladı.

Mac OS kullanan şirketler TeamViewer’in Custom QuickSupport özelliği sayesinde, kolaylaştırılmış destek ve özelleştirilmiş paylaşıma sahip olabilecek. İşletmeciler, TeamViewer QuickSupport’i kullanıp dünyanın her bir yerinde bulunan iş arkadaşlarına, müşterilerine ve muhtemel müşterilerin bilgisayarlarına eriştiklerinde, marka sürekliliği oluşturmak için kendi logolarını, renkleri ve metinlerini dahil edip ve bu sayede de büyük bir avantaj sağlayabilecekler.

 

TeamViewer V4 Profesyonel sürümleri İş, Kurumsal veya Premium lisanslarıyla mevcuttur. Indirmek icin, lutfen www.teamviewer.com ziyaret ediniz.


TeamViewer‘in tüm yazılım programları çoklu platform yazılım özelliğine sahiptir. TeamViewer çözümleri, en yüksek güvenirlik standartlarını koruyarak, yüksek performans garantilemek için sürekli güncelleniyorlar. TeamViewer güvenlik duvarı arkasında, bilgisayar güvenliğini tehlikeye atmadan bilgi paylaşımı sağlanıyor.

:: Teamviewer programını biliyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" TeamViewer Mac Platformunu Destekliyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere TeamViewer Mac Platformunu Destekliyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda TeamViewer Mac Platformunu Destekliyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "