Okunma

İnternet, Fuarları da mı Vuruyor?


13 Ocak 2009 Salı 08:53
İnternet, Fuarları da mı Vuruyor?

Ekonomik kriz nedeniyle firmaların birer ikişer çekilmesi, bu yılki CES fuarının çekiciliğine gölge düşürdü. CES ziyaretçileri, açıklanan resmi rakamlara göre bu yıl da düşüş yaşadı. Geçtiğimiz yıl 130.000 kişinin ziyaret ettiği CES, 2009 yılında ise 110.000 ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Ancak sorunu sadece ekonomik krize bağlamak da doğru değil. Zira 2007’de 140 bin kişinin ziyaretine karşın, 2006’da 152 bin kişi CES yolunu tutmuştu.

İnternette Sızıntı Var!

Acaba artık çok daha hızlı ve etkin bir internet kullanımının olması, çoğu ürünün fuarlardan haftalar önce sızdırılan fotoğrafları nedeniyle kullanıcıların merakını gidermesine mi neden oluyor?

:: Çıkmamış bir ürünün resmini görmeniz, fuara gidip görme isteğinize balta vurur mu?

Yazan: Erhan Kahraman
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" İnternet, Fuarları da mı Vuruyor? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere İnternet, Fuarları da mı Vuruyor? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda İnternet, Fuarları da mı Vuruyor? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "