Okunma

Teknoloji Turu Kocaeli’de Başlıyor


05 Ekim 2009 Pazartesi 16:04
Teknoloji Turu Kocaeli’de Başlıyor

Xerox, Türkiye’nin dört bir tarafında en son teknoloji ürün ve çözümlerini tanıtmak üzere sürdürdüğü teknoloji turuna Kocaeli’den başlıyor. Xerox, 06 Ekim 2009 Salı günü Pasha Palas Otel‘de gerçekleştireceği etkinlikte, Kocaeli ve çevre illerden gelen kişi ve kuruluşlara verimliliği artıracak ve yeni iş fırsatları yaratacak en son teknoloji çözümlerini sergiliyecek.

Xerox’un Ekim ayı boyunca yapacağı etkinliklerin ikincisi, 08 Ekim 2009 tarihinde Samsun’da Atakum Belediyesi Eğitim ve Eğlence Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Xerox Anadolu turuna 12 Ekim 2009 tarihinde Trabzon Zorlu Grand Hotel, 14-15 Ekim 2009 tarihinde Ankara Swissotel ve 17 Ekim 2009 tarihinde Kayseri Hilton Otel‘de devam edecek.

 

Etkinlik boyunca tanıtılacak ürünler arasında, Xerox 7142, Xerox 700 gibi yüksek kapasiteli ürünlerin yanı sıra WorkCenter 5020, WorkCenter 5230, WorkCenter 5675, Xerox 4595 gibi çok fonksiyonlu ürünler ve Phaser 3435 gibi siyah beyaz yazıcılar da yer alacak.

 

Anadolu’nun çeşitli illerinde düzenlenecek etkinlikler kapsamında, çeşitli konularda sunumlar ve ürün tanıtımları yapılacak. Yapılacak sunumlarda ağırlıklı olarak dijital baskı sektöründe yaşanan gelişmeler, sektörü etkileyen yeni yaklaşımlar, yeni baskı teknolojileri, kişiye özel baskı ve dokümanlarda renk kullanımının önemi üzerinde durulacak. Geleneksel teknolojilerle, dijital baskı sistemlerinin bir arada nasıl verimli kullanılacağı uygulamalı örneklerle Anadolu’daki kişi ve kuruluşlara tanıtılacak.

:: Xerox’un etkinliğine katılmayı düşünüyor musunuz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknoloji Turu Kocaeli’de Başlıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknoloji Turu Kocaeli’de Başlıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknoloji Turu Kocaeli’de Başlıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "