Okunma

Teknosa, Oracle Retrail Kullanıyor


26 Aralık 2008 Cuma 09:59
Teknosa, Oracle Retrail Kullanıyor

Oracle çözümleri sayesinde kategori yönetimini etkin bir şekilde gerçekleştiren Teknosa, ürün tedariği anlamında tüm olası sıkıntıları ortadan kaldırarak, verimlilik ve karlılığını artırdı.
Oracle Retail sayesinde kategori yönetimini daha etkin yapmaya başlayan Teknosa‘nın hangi mağazasında hangi ürünün yer alacağı sistem tarafından otomatik olarak belirleniyor.
Teknosa hızlı ve tutarlı bir büyüme sergilemekle birlikte, işgücünün en etkin şekilde kullanılmasına olanak veren Oracle çözümleri sayesinde BT ekibini aynı büyüklükte tutabiliyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Bilgi için: Teknosa
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknosa, Oracle Retrail Kullanıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa, Oracle Retrail Kullanıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa, Oracle Retrail Kullanıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "