Okunma

Teknosa’ya Gelen TTNet’le Tanışıyor


19 Aralık 2008 Cuma 14:46
Teknosa’ya Gelen TTNet’le Tanışıyor

Türkiye’nin lider internet servis sağlayıcısı TTNet, esnek, yaratıcı, kaliteli ve son teknoloji çözümleriyle müşterilerinin hayatını kolaylaştırmaya ve yeniliklere imza atmaya devam ediyor. TTNet’in yenilikçi hizmeti sayesinde artık müşteriler, mesai saatleri dışında ve haftasonları da dahil olmak üzere internet hizmetine ulaşabilmek için ilk adımı atabilecek. Türkiye’nin önde giden teknoloji perakendecilerinden Teknosa‘yı ziyaret eden müşteriler, PC ve notebook satın aldıklarında TTNet ile tanışma kutusuna sahip olacak.

 

TTNet ile tanışma kutusu internetin faydalarını anlatan föy, kampanya ve tarifelerinin bulunduğu broşür, katma değerli ürünlerinin anlatıldığı CD ile DSL kutu abonelik sürecini anlatan kullanım kılavuzundan oluşuyor. TTNet ile tanışma kutusu”nu alan kullanıcılar, TTNet Çağrı Merkezi 4440375‘i arayarak kutunun içinde bulunan numara ile internet başvurusunda bulunabiliyor.

:: Haber ile ilgili düşüncelerinizi forumda paylaşın.

Yazan: Ruşen Göbel
yazarRuşen Göbel

Teknolojiye olan ilgisini ve bilgisini SDN okurlarıyla paylaşmaya hazır olan Ruşen, aynı zamanda sıkı bir iOS takipçisi.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Teknosa’ya Gelen TTNet’le Tanışıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Teknosa’ya Gelen TTNet’le Tanışıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Teknosa’ya Gelen TTNet’le Tanışıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "